Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés alatt nem gond,...

Tömegnövelés alatt nem gond, ha utolsó két étkezésemből már teljes mértékben hiányzik a szénhidrát?

Figyelt kérdés

Sajna ülő munkát végzek, és van egy kis felesleg a hasamon.

178cm vagyok és hozzá 80kg, 36 centis, nagynak egyáltalán nem mondható karral.

Az lenne a kérdésem, mivel ülő munkát végzek, természetes a fehérje és ch mennyiségére ügyelve, az utolsó két étkezésemből elhagyhatom a ch-t?

Ezáltal még ugyanúgy gyarapodhat közben a tömegem valamelyest, illetve szintentartható kis zsírvesztés mellett? :)

Itt most nem a full szálkásságra gondolok, mert nyílván ahhoz nélkülözhetetlen a hosszabb diéta.

Mi a véleményetek ebből?

Szerintem eléggé cikin nézek ki 80kg-al úszógumival és mindössze 36 centis pajszerekkel... :S


2011. júl. 16. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy heti három súlyzós edzést és kettő 30-40 perces elliptikus trénerezést végzek.
2011. júl. 16. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a kalória mérleg akkor az aerob edzéssel a további zsírosodást akadályozod meg. Tehát gyarapodhat a tömeg, de minimális zsírral. Utolsó étkezésem nekem is hús + zöldség.


Fogyáshoz negatívban kell lennie a kal. mérlegnek.

2011. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az lenne jó, ha valahogy ki lehetne vitelezni egy minimális zsirvesztést minimális izomtömegnövelés mellett. :)

Mert most ugye 36-os a karom, ha ennél lejebb menne a tömegem akkor már olyan lenne, mint egy átlagemberé. :D

2011. júl. 16. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!