Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Szeretnék kondizni de...

Lányok! Szeretnék kondizni de szemüveges vagyok! Köztetek van aki szemüvegben gyúr? Hányas a szemetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

En szemuveges vagyok, de edzes alatt nem hordom mert ha megizzadok lecsuszik.

Es van asszonyom tobb mint 2 eve

2019. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le venném edzés idejére/ kontaktlencse
2019. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hordj kontaktlencsét
2019. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam van
2019. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lany, de lattam tobb not is szemuvegben edzeni. Esetleg gyakorlat kozben amikor tudod, hogy leeshetne, leveszed, vagy lencset raksz.
2019. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szemüvegben edzek. Néha zavar, de nélküle nem látok és szédülök, lencsét meg nem tennék a szemembe. Nem ideális helyzet, de ki lehet bírni. Fekvenyomást, guggolást, lehúzást stb. mindent szemüvegben csinálok.
2019. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne szemüvegben kondizni? Ez nem box,hogy beverjék az arcod.
2019. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kóbor Macska válasza:
Szoktam neha hordani, amikor nincs kedvem szarozni a lencsevel, vagy faradt a szemem. Zavar, ha csuszkal, igy egy ido utan megunom es bevagom az oltozoszekrenyembe 😀 Masfeles mindket szemem.
2019. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleinte én is szemüvegben edzettem, de zavart, így most edzős napokon kontaktlencsét hordok inkább. Ettől függetlenül nálunk vannak többen is lányok-fiúk, akik szemüvegben edzenek. (-1-es mindkét szemem)
2019. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!