Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek Charles...

Mi a véleményetek Charles Leclerc-ről?

Figyelt kérdés
Igen, rettentő helyes (szerintem legalábbis) de most inkább mint versenyzőre értem a kérdést, milyen jövőt láttok neki a F1-ben, milyen versenyzőnek/személyiségnek tartjátok?

2020. dec. 31. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én rendkívül középszerűnek tartom. Semmi extra nincs benne, nem látok benne potenciált. Ha véletlen a Ferrari épít egy árhajót a 22-ben akkor se lennék meggyőződve róla, hogy Sainzot el tudná verni és bajnok lenne.
2020. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Tehetséges, de el van veszve egy kicsit, mondjuk ebben a Ferrari-ban nem csodálom....nehéz megmondani, hogy hová vezet a jövő sajnos, vagy nem sajnos.
2020. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, számomra mindenképp a csúcskategória. A következő generáció nagyjai egyértelműen Leclerc-Verstappen-Russell, ha maradna az új autókkal is a Ferrari-Red Bull-Mercedes trió az élen, ez a 3 pilóta garancia arra, hogy valami nagyszerű tanúi lehetünk majd. (Itt emlékezzünk meg a kicsi Jokerről, Norrisról is, akiben szintén lapulhat még valami, de én személy szerint egyszerűen nem tudom komolyan venni hogy vannak oroszlánkarmai, annyira bohókás a pályán kívüli viselkedése.)

Charles esélyei jók, a Ferrari most újjáépíti önmagát és ez egy olyan pilótával, akinek nincsenek hatalmas elvárásai, beidegződései, szerintem sokkal sikeresebb folyamat lehet (gondolok itt pl egy Alonso-McLaren együttműködésre, ahol a pilóta igényei agyonnyomták a csapatot és képtelenek voltak hosszútávban gondolkodni az azonnal megfelelési kényszer miatt). Leclerc-nél azt látom hogy félelmetesen gyorsan tanul, nem csinálja meg kétszer ugyanazt a hibát. Ez pedig mindenképp egy bajnokalkat sajátja. Sőt, ha hozzáveszem, hogy a pusztító méretű nyomás, amit a Ferrari és pilótái kapnak a Tifositól és Olaszországtól, mindezt már most mennyire jól kezeli, én arra tenném a pénzem hogy bőven van még a tarsolyában és újabb szintekre lép. A mikor kérdésre a választ pedig a Scuderia kell hogy adja az autóval. Leclerc kihozza belőle a 100+1%-ot is mint idén, de egy zetorral sok babér nem fog teremni még neki sem.

2020. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben is rendkívül meggyőző volt, de amit tavaly csinált, azelőtt megemelem a kalapom. Utoljára Alonso volt az, aki ennyit kihozott a középszerű (vagy annál is rosszabb) Ferrarikból.


Hogy mit hoz a jövő, az más kérdés, sok dolgon múlik. Az is lehet, hogy a Ferrari egyszer magára talál, vagy ha nem, lesz helye jobb csapatnál, de az is, hogy eltűnik a süllyesztőben a megannyi örök ígéret között.

2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az 1-es és a 2-es válaszolónak ajánlom ezt a videót.: [link]

Már a GP3 és a Forma-2 ben is tehetséges volt.

2021. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Maldonado is az volt aztán mire ment vele...
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös

2. válaszoló vagyok: Igen, ezért is írtam, hogy tehetséges! :D

2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen tehetséges srác, Verstappennel és Russellel egy kategória gyakorlatilag. Vettelt szépen lerendezte még szinte újoncként. :D Szerintem sima Vb esélyes ha a kocsi is meglesz hozzá (persze ugyanez igaz Verstappenről és Russellről is).
2021. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
újoncként is jól ment, majd erős csapatnál elverte a jóval rutinosabb Vettelt... ez kétségtelenül szép teljesítmény, de ugyanezt megcsinálta Ricciardo is. szóval nagyon jó Leclerc, de ahhoz, hogy igazán nagy versenyzőnek tartsam, még le kell tennie az asztalra (pl. jövőre is hozni a top színvonalat, és jól elkalapálni a szintén nem kutyaütő Sainzot).
2021. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Maldonado is az volt aztán mire ment vele..."

Maldonado az utánpótlás szériákban pont, hogy nem volt meggyőző, főleg nem a GP2-ben, ahol nagyon sok időt eltöltött. 2009-ben vastagon kikapott a bajnoki címet szerző csapattárs Hülkenbergtől. 2010-ben lett bajnok, amikor már a negyedik szezonját taposta a szériában és a jóval tapasztalatlanabb Pérez és Bianchi voltak a fő ellenfelei. én akkoriban nem gondoltam, hogy le fogják szerződtetni az F1-be (utána viszont a williamses első egy-két évében ugyanakkor kellemes csalódást jelentett, kifejezetten gyors nyers tempóra volt képes, és még lehetett reménykedni abban, hogy sikerül kinőnie a törő-zúzó hajlamait).

2021. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!