Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mazepint nem kéne lecserélni...

Mazepint nem kéne lecserélni Kvyatra?

Figyelt kérdés
Úgy értem ő is orosz, de ő nem dobta el három méterenként a kocsit, nem volt tök utolsó mindig 4 másodperc lemaradással körönként, és nem fogdosott nőket meg verekedett más pilótákkal a pályán kívül. Meg még fejlesztőpilótának is legendás. Ha orosz pilóta kell, nem egyszerűbb lett volna őt leigazolni?

2021. máj. 2. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mazepin nem azért van az F1-ben mert tehetséges, hanem mert a papája milliomos, és befizette a fiát a Haasba.
2021. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan. Itt senkit nem érdekel, hogy Mazepin mit is tud, vagy éppen mit nem. Apu milliárdokat ölt a csapatba, és nagyon úgy néz ki, hogy a Haast is megveszi, így innenstől neki elég egyértelmű, hogy van és lesz is ülése.

És nem feltétlenül kell ide Kvyat, hadd hozzak csak egy hétvégi példát.

Callum Ilott. Neki kéne most Mazepin helyén ülnie. Ő és Mick versenyeztek a végsőkig a 20-as F2 vb címért. A fiú is egy óriási tehetség, csak ugye pénz beszél...

2021. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
2# Ilottnak Schumi helyén kéne ülnie, Schuminak meg Gio helyén Kimi mellett, csak az alfa nem tudom mit lát Gioban, mert azt a szintet Schumi is tudná hozni. Mazepin jó helyen van, kell az F1nek egy tök utolsó és legalább látják, mennyire rossz az irány ami felé kezd menni az f1.
2021. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"kell az F1nek egy tök utolsó"

Ezen jót röhögtem. :D Habár nem tudom, Judzsi Ide ámokfutása óta láttunk-e ennyire egyértelmű tök utolsót, mint most Mazepin...

2021. máj. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!