Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Titeket is felháborít, hogy...

Titeket is felháborít, hogy végül ki akarják zárni az olimpiáról a transznemű nőt?

Figyelt kérdés
Befejezhetnék már ezt a férfi/nő dolgot... Engedélyezni kellene hogy mindenki olyan nemű emberekkel versenyezhessen amilyenekkel szeretne... Sokat kell még tanulni a világnak elfogadás terén! Nem tudom most mi lesz szegény emberrel, ha végül nem engedik indulni... Valószínűleg abba kell hagynia a sportot, és nem tud indulni többet az olimpián... Vagy induljon férfiak között??? Nem igazán lenne fair, hiszen ő nő... Nem értem a női sulyemelőket, hogy mire fel a felháborodásuk... Keményebben kellene edzeniük és akkor talán ők is szert tehetnének ilyen csodás fizikumra mint ez a transznemű nő. Komolyan felháborító, hogy végre láthatna egy két felvilágosult megmozdulást az ember de végül mindent visszavonnak... Mindegy, én nagyon szurkolok neki, hogy indulhasson. Nektek mi erről a véleményetek?

2021. máj. 7. 21:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos ő nem nő. Hiába kapott hormonokat, és az izomzata is átváltozott ennek köszönhetően nőiesebbre, de a biológiát nem tudja felül írni pár hormonkezelés.

A szív és érrendszere az férfi maradt, a tüdeje is egy férfi tüdeje maradt, ahogy a belső szervei. A csontjai, az izületei is maradtak férfiasak, és a tesztoszteron szintje is olyan magas, ami nőnek sose lesz. Fizikai igénybevételnél ezek a felsorolt pontok mind számítanak, ezek tekintetében ő férfi.

2021. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyeneknek rendezzenek valami külön versenyt, de ne tegyék tönkre a nők versenyét azzal, hogy rájuk eresztenek férfikat, akik nőnek képzelik magukat, vagy azok szeretnének lenni. Attól még soha nem lesznek igazi nők.
2021. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Ügyes próbálkozás kérdező - mondanám ha ügyes lenne, de nagyon gyenge, átlátszó :)
2021. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jól teszik. Szerintem meg befejezhetnék már a feltűnési viszketegek ezt a "nő vagyok de férfinak hiszem magam" dolgot. Ott van a természet, amit az adott a lábad közé, az vagy,kész, punktum. Amúgy is, mit gondol, majd férfiként engedik elindulni a nők között csak mert ő nőnek tartja magát? Biztos ugyanaz az izomzat, állóképesség ésatöbbi...
2021. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egy igazi tapló vagy, utolsó! Elfelejthetnétek már ezt a "az vagy amit a természet adott" szöveget... Ha ő nem érzi jól magát abba a bőrbe amibe született akkor őt annak kell tekinteni aminek szeretné! És igen, ha ő nők között akar elindulni akkor engedni kell nekik! És szerencsére van rá esély, hogy engedni is fogják! Mivel nem mindenki gondolkodik ilyen maradi módon mint ti!
2021. máj. 7. 22:04
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted miért van ilyen csodás fizikuma nőhöz képest? Csak nem azért mert férfi volt és hiába váltott nemet, a fizikumát megtartotta. Alapvetően teljesen támogatom, hogy fogadjuk el egymást, nyugodtan legyen nő, ha annak érzi magát. De ne induljon nőként versenyen, mert egyszerűen nem fair a többi nővel szemben. Olyan ez, mintha te egész életedben edzenél, hogy a világ leggyorsabbja legyél. Aztán életed versenye előtt, amiért évtizedeket edzettél, bejelentenék, hogy egy lóval/gepárddal/ kell versenyezned. Ha nem tetszik ne károgj, hanem építs olyan csodás fizikumot, hogy lefuss valakit, aki a természet törvényei által gyorsabb/erősebb nálad. Szerintem neked sem tetszene. Tényleg nagyon remélem, hogy ez csak egy troll kérdés. Az a probléma, hogy ez az egész ügy totál visszaveti az egész mozgalmat és még jobban el fogják ítélni a transzneműeket, akik semmiről sem tehetnek. Csak azért mert ez az idióta cheat kóddal akar olimpiai bajnok lenni.
2021. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

"Ha ő nem érzi jól magát abba a bőrbe amibe született akkor őt annak kell tekinteni aminek szeretné!"

Ezzel teljesen egyetértek. De versenyezni nem szabad engedni, mert az egyszerűen nem fair a többiekkel szemben. Ha én 30 évesen is lélekben ifjúnak érzem magam, akkor versenyezheten u12-es versenyen? Had verjem laposra a kis szarosokat! És ugye gyerekjeggyel is mehetek moziba?

2021. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

#5 Az hogy valaki ép ésszel gondolkodik az nem egyenlő azzal hogy maradi. Milyen jól fog mutatni hogy majd új rekorddal olimpiai bajnok valaki, aki amúgy férfi, de az a lényeg hogy ő most épp nőnek érzi magát, és akkor ezzel a fizikuma miatt megver olyan, tényleg nő nőket, akik meg a fél életük erre tették fel.

Amúgy ennyi erővel én meg akkor most egy tyrannosaurus rexnek érzem magam, és akkor nem adózok innentől, nem csinálok semmit, és néha elfogyasztok egy fél áruházat, mert az nekem a természetes szükségletem, és senki ne szóljon bele, mert én eldöntöttem hogy tyrannosaurus rexnek érzem magam. Nem érzed mennyire röhejes ez? Én is szarul érzem magam, nekem se túl jó az életem, de attól még nem fogom magam ellenkező neműként mutogatni basszus... Az ilyen embert nem "elfogadni" kéne, hanem orvosnak látnia, mert nincs vele minden rendben odafönn.

2021. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Akkor figyelj már okoskám, én profi boksz világbajnoki címért szeretnék menni, de nehogy már a súlycsoportom férfi világbajnokával!

Adjanak nekem szépen egy 40 kg-os nőt, de még ütni se tudjon ha lehet és ha megverem kérem a nehézsúlyú boksz világbajnoki címet!

2021. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Én Bill Gatesnek érzem magam, szóval kérek pár száz milliárd dollárt a bankszámlámra! Köszi előre is.
2021. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!