Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Titeket is felháborít, hogy...

Titeket is felháborít, hogy végül ki akarják zárni az olimpiáról a transznemű nőt?

Figyelt kérdés
Befejezhetnék már ezt a férfi/nő dolgot... Engedélyezni kellene hogy mindenki olyan nemű emberekkel versenyezhessen amilyenekkel szeretne... Sokat kell még tanulni a világnak elfogadás terén! Nem tudom most mi lesz szegény emberrel, ha végül nem engedik indulni... Valószínűleg abba kell hagynia a sportot, és nem tud indulni többet az olimpián... Vagy induljon férfiak között??? Nem igazán lenne fair, hiszen ő nő... Nem értem a női sulyemelőket, hogy mire fel a felháborodásuk... Keményebben kellene edzeniük és akkor talán ők is szert tehetnének ilyen csodás fizikumra mint ez a transznemű nő. Komolyan felháborító, hogy végre láthatna egy két felvilágosult megmozdulást az ember de végül mindent visszavonnak... Mindegy, én nagyon szurkolok neki, hogy indulhasson. Nektek mi erről a véleményetek?

2021. máj. 7. 21:41
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Igen!
márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!