Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Titeket is felháborít, hogy...

Titeket is felháborít, hogy végül ki akarják zárni az olimpiáról a transznemű nőt?

Figyelt kérdés
Befejezhetnék már ezt a férfi/nő dolgot... Engedélyezni kellene hogy mindenki olyan nemű emberekkel versenyezhessen amilyenekkel szeretne... Sokat kell még tanulni a világnak elfogadás terén! Nem tudom most mi lesz szegény emberrel, ha végül nem engedik indulni... Valószínűleg abba kell hagynia a sportot, és nem tud indulni többet az olimpián... Vagy induljon férfiak között??? Nem igazán lenne fair, hiszen ő nő... Nem értem a női sulyemelőket, hogy mire fel a felháborodásuk... Keményebben kellene edzeniük és akkor talán ők is szert tehetnének ilyen csodás fizikumra mint ez a transznemű nő. Komolyan felháborító, hogy végre láthatna egy két felvilágosult megmozdulást az ember de végül mindent visszavonnak... Mindegy, én nagyon szurkolok neki, hogy indulhasson. Nektek mi erről a véleményetek?

2021. máj. 7. 21:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igen, ennek pont így kellene működnie egy normális társadalomban ahogy írtad, utolsó! Ha én 30 évesen 13 évesnek érzem magam akkor a társadalomnak nem szabadna megmondania, hogy én hány éves legyek! És nem szabadna megtiltania, hogy én egy 13 evéssel szerelmeskedjek! De az emberek még nem elég érettek, hogy ezt megértsék! Azt már kezdik megérteni, hogy egy férfiből lehet nő, de még rengeteg téren kell az embereknek fejlődni
2021. máj. 7. 22:15
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy már a pedofília is legyen természetesen, jól van, haladunk... Remélem csak trollkodsz, mert ha ezt komolyan gondolod, akkor ott van baj, nem is kicsi...
2021. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
78%
Én férfi vagyok. Transzleszbikus. Így dughatok leszbikus lányokat.
2021. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Nincs probléma,nem háborít fel egyáltalán minek megy oda semmi szükség,aberrált gondolkodásra .
2021. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

Engem az háborít fel, hogy ő nőként indul, mikor biológiailag férfi.

Magyarul, az ellenfelei edzhetnek, amennyit akarnak, nincs esélyük. Valaki megosztott egy videó egy CeCe nevű gátfutóról, férfiként az első 200 -ban nem volt bent, kitalálta, hogy nő, most ő a csúcstartó...

Én gyereknek fogom magam vallani, s megyek a kicsik ellen versenyezni, pont annyira fair...

2021. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

Na jó, elolvastam alaposabban, egyértelmű, hogy trollkodik a kérdező.

Amúgy, vajon miért is nincs olyan, hogy egy nőből férfivá vált versenyző akar férfiak közt versenyezni?

2021. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
14es egy zseni. Korunk egyik nagy gondolkodója.
2021. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatom, hogy, ha valaki nem érzi jól magát a testben, amiben született, akkor megváltoztathassa, ha ez nemváltással is jár, ám legyen.

De a sport pont olyan dolog, amihez testi erő, fizikum, állóképesség, hajlékonyság... stb kell, ami egy férfi és női test esetén eltérő. Vannak sportok, amikben a nők, másokban férfiak jobbak nemüknél fogva és ezen nem tudunk változtatni.

Az ilyen sportoknál, mint lövészet, lovaglás szerintem kb mindegy, milyen kategóriában indulnak, ezek nem testi erőre, hajlékonyságra épülnek, hanem precizitásra, ügyességre.

De egy úszás-atlétika-torna versenyszámban nem fer a többi versenyzővel szemben, ha egy eredendően férfinak született nővel vagy nőnek született férfival kell versenyezniük.

Ilyen esetekben vagy a születési nemüknek megfelelő kategóriában kéne, hogy induljanak, vagy tényleg kéne ilyen "transz kategória", ha paralimpia van, meg idősek olimpiája egy transzok olimpiája engem nem különösebben zavarna, az atléták meg külön örülnének neki, hogy nem teljesíti túl őket egy újdonsült izmos nő.

2021. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
6%

Jezusom,de buták a válaszolók bár mondjuk ez a gyakori mit is vártam 😩

Kérdező teljes mértékben igazad van!

2021. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%

A kérdés egyértelműen csak provokáció, úgyhogy:

,,Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést."

2021. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!