Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1: hanyast adnátok a...

Forma-1: hanyast adnátok a 2021-es szezon újoncainak? (Cunoda, Schumacher, Mazepin)

Figyelt kérdés
mint az iskolában: 1-es elégtelen, 5-ös jeles

2022. jan. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A teljesítmények nagyon ingadoztak. Cunoda jól kezdett, a szezon közepén nagyon rossz volt, a végén magához tért. 3-ast adnék neki.


Schumacher a lehetőségeihez képest jól ment, előnyt is kapott a csapattól, de rengeteg autót tört, a mezőnyben ő okozta a legnagyobb anyagi kárt, Mazepin sehol sincs hozzá képest törésben. A sok autótörést betudom a szutyok autónak részben, a nyers tehetsége megvan, ezért 4-est adnék neki.


Mazepin kicsit rejtély. A szezon elején rengeteg hülyeséget csinált, és nem tudta hozni a csapattárs szintjét egész évben. Viszont ő nem idei autóval versenyzett, mivel a csapatnak nem volt pénze, ezért ő egy 2020-as modellt kapott, ami még súlyos is volt, év végére kapott új autót. Szóval egyáltalán nem voltak egyenlő körülmények, és részben ennek tudom be a pocsék szereplését, ezért egy 3-as alát adnék neki.

2022. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval, én is nagyjából hasonlóan látom. Cunoda kicsit túl van értékelve, az első 2 futamon és a szezon utolsó harmadában valóban szép teljesítményt nyújtott, közben viszont nagyon elmaradt Gaslytól és volt pár nagyon amatőr hibája, plusz elég sok olyan megnyilvánulása a rádión ami azt mutatta hogy korai lehet ez még neki. Én is egy 3-ast adnék neki, volt pár szép futama és nem lógott ki nagyon lefelé, de nem is ájultam el tőle.

Schumacher jóval jobban ment, ebben is igaza van az első válaszolónak, csak azért nem kaphat 5-öst mert tényleg rengeteget tört, verseny és időmérő közben is, viszont amikor nem tört, nagyon szépen ment. A 4-es neki reális.

Mazepin annak tudatában így utólag hogy nem azonos autóval ment, a lemaradásáért nem érdemes fejmosást, a szezon végén valóban sokkal közelebb volt Mickhez (sőt ha jól rémlik néha már előtte is volt), tehát azért valami tehetsége mégis van, és az első párfutam után nem is hibázott már annyit, és az arcból is visszavett, ha nem lett volna a rossz híre, szerintem a 4-5. futamtól senki se pécézte volna már ki magának. Cunodához hasonlóan egy erős közepest kaphat a tények ismeretében.

2022. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cunodának, Schumachernek 2-est, Mazeoinnek 1-est
2022. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cunoda: 3 - eléggé hullámzó teljesítménye volt. Az elején nagyot villantott a támadásaival, de aztán az egész szezonban alig találta helyét, csak az utolsó pár futamon kapta össze magát, végül a szezonzáró 4. helye egészen kimagasló!


Schumacher: szintén 3 - az igazi Schumacher-gének és a bénázás gyakran váltogatták egymást.


Mazepin: jóindulattal 2 - tipikusan a pénz beszél, de tehetség semmi! Legbénább újoncként 5-6 futamon keresztül gyakran megpörgette az autót (MazeSpin), de mikor belejött, akkor se mutatott sokat, azonos autóval önerőből mindössze 3 futamon tudta legyőzni Schumachert, csupán ezért a teljesítményéért nem 1-es!

2022. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Mára hármójuk közül ketten már nincsenek az f1-ben (teljes joggal), Cunoda is valószínűleg csak a Hondának köszönhetően van még a mezőnyben. Ha nem veri idén Ricciardot, vélhetően repül.
febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, idén?? Csak azokon a futamokon, amikor már Ricciardo ült a másik kocsiban, már tavaly is többször végzett előrébb Cunoda, mint Ricciardo, ráadásul akkor is több pozícióval!
febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!