Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Darts vb! Szerintetek ki az...

Darts vb! Szerintetek ki az esélyesebb a győzelemre? Ti kinek szurkoltok?

Figyelt kérdés
Wright v Smith

2022. jan. 3. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Peter Wright esélyesebb
Michael Smith esélyesebb
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Wright az esélyesebb, ez nem is kérdés. De Smithnek szurkolok mivel Wrightot nem szeretem.
2022. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Érzem, hogy Smith nyeri, neki szurkolok:))
2022. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én alapból Wright szurkoló vagyok, de nagyon úgy éreztem hogy Smith fogja megnyerni hiszen idén már nem 1 nagy név ellen győzött. De szerencsére nem lett igazam és bár az elején elég szorosan haladtak, Wrighnak a végéig sikerült nyugodtnak maradni. Egyedül ennek köszönhetően nyert, Smithen a végén nagyon látszott hogy már nem bírja a nyomást. De valahogy őt is sajnálom, nagyon szép lett volna ha megnyeri, de ha így halad akkor szép karrier áll még előtte és lesz még bőven lehetősége vb-t nyerni.

🎉🐍🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

2022. jan. 4. 00:34
 4/5 anonim válasza:
100%
Michael Smith 20 ev mulva ugy lesz emlegetve, mint a Darts vilag egyik legnagyobb alakja. Itt olvastad eloszor! #teambullyboy
2022. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Öreg papagály nem vén papagály! Nem semmi, hogy 50 év felett kezd valaki VB-ket gyűjteni, többes számban.
2022. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!