Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Futóverseny pénznyereménnyel?

Trichard2001 kérdése:

Futóverseny pénznyereménnyel?

Figyelt kérdés
Évek óta heti 6-szor járok futni és úgy döntöttem hogy mostmár ideje összemérni magam másokkal. De ha már összemérem jó lenne nyerni is vmit, hiszen a pénz egy igen nagy motiváció a felkészülésben, már csak azért is, mert fiatal vagyok. Szóval milyen nagyobb futóversenyek lesznek most tavasszal meg nyáron, ahol lehet nyerni komolyabb összegeket?

2022. márc. 28. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de kétlem hogy olyan szinten lennél, hogy esélyed lenne. De lehet, hogy tévedek. Olyan 2:20 alatti maratonnál, 1:05 alatti félmaratonnál már van olyan pénzdíjas verseny, ahol labdába rúghatsz.
2022. márc. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3.55 perces kilométert futok most 10-esen, de ha lemennék 5%-os testzsírra a mostani 8%-ról szerintem meglenne a 3 perces kilométer. Szóval melyek ezek a versenyek?
2022. márc. 28. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj.. 9 éves lányok országos csúcsa 1000 méteren 3:48.. De itt tudsz nézelődni [link]
2022. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3:55 és 3:00-s km-ek között 10k-n hatalmas a különbség, jóval nagyobb, mint mondjuk 5:00 és 3:55 között, sok év kemény edzésmunkája, már ha időben kezdted és megvan hozzá a tehetséged. A 3:55/km 10 km-en egy közepesen erős hobbi szint. Ezzel top5% lehetsz egy utcai tömegrendezvényen, esetleg kis vidéki hobbi versenyen, ahol nem jelennek meg az igazolt atléták, akár dobogós is, de pénzdíjas versenyen vagy akár egy országos versenyen esélytelen.
2022. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ajánlom, hogy a 8 százalékos testzsirrol lemenj 5-re, mert az már esszenciális zsirok, és nem fog jobban menni a futás. én kb 6 százaléknál tartok, és nehéz elérni, hogy sokat edzzek, és még a zsir is kéne nöjjön. hadd a testzsirszázalékod békén.
2022. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3perces kmek. Az 2.07es maraton.. 30perces 10km.


Soha nem fogsz ennyit futni. Barmibe fogadok veled.

2022. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!