Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány csaló napot engedélyeztek...

Hány csaló napot engedélyeztek magatoknak havi szinten?

Figyelt kérdés
Én egyet, de elmúlt hónapban nem éltem vele, mert nem volt rá ingerenciám.

2020. jún. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Napot soha, csak etkezest, hetente egyszer, akar szalkasitas alatt is siman belefer, nem versenyre keszulok.
2020. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30
2020. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 biztos rendkívül sikeres vagy ebben a sportban. Vagy nem.
2020. jún. 22. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán foglalkozok az étkezésemmel, mindent eszek de ökör mennyiségben, és fejlődik az izomzatom szépen. Sőt, semmilyen szert nem használok. Esetleg hébe hóba BCAA hogyha nagyon durván fáradt vagyok. Még fehérjeport sem iszok. És láss csodát, mindenféle kajaméregetés és cucc nélkül is lehet élni, edzeni és izmot is építeni, amiben van erő is.
2020. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék azért arra a formára...
2020. jún. 22. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Na hát arra én is :D Nem lehet valami nagy forma ha csak össze vissza zabálsz és azthiszed hogy több vagy attól mint aki fehérjeport iszik. Általában ezt tudatlan, sehogy kinéző emberek szokták megemlíteni, mintha olyan nagy ereje lenne a fehérje ivászatnak.
2020. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Feherjetol csodat varni. :D Meg a szteroidoktol se varj nagy valtozast, ha nem nyulsz durvabb cuccokhoz, nagy dozisokban, hosszu tavon.
2020. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igy van utolso.
2020. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fokozatok vannak. :D Elején elhiszed, hogy a fehérjeporral, meg egyéb tápkiegekkel csodát fogsz művelni, aztán rájössz, hogy ez nem így van, de itt még úgy vagy vele, bezzeg a szteroidok, azokkal egyből csodát művelnek az emberek, és általában eljutsz arra a pontra is, hogy kiprobalod ezeket, és rájössz, hogy ez is csak úgy müködik, ha áldozatokat hozol és ez az áldozat az egészséged lesz. Vannak enyhebb szerek, mint a primobolan, winstrol es kis mennyisegek, de amit ezekkel elersz, meg sem eri belepiszkalni a szervezetedbe veluk. Ha szemmel lathato eredmenyt akarsz, a komolyabb cuccokhoz kell nyulni, nagy dozisokban, es igy sem egyik naprol a masikra nosz meg. De ezt senkinek nem ajanlom
2020. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!