Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kinek szurkoljak VB-n?

Kinek szurkoljak VB-n?

Figyelt kérdés

nos 2 mérkőzés lesz, horváth marokkó (bronz mérkőzés) és francia argentin (döntő) de egyszerűen nem tudom hogy kinek szurkoljak!


Nos kezdjük a bronz mérkőzéssel!


horváthokkal jóba vagyunk DE azért mégse annyira, ezen felül kritikán aluli volt a csapat teljesítménye (csoportkör és japán elleni) a brazilok ellen viszont erősek voltak, de argentina nevetve lesöpörte őket, azt érzem hogy ez a horváth csapat sokkal többet tudott volna kiadni! viszont marokkó, jópár marokkói kedveli a Magyarokat és ők történelmet írtak (első afrikai csapat a top4 ben) és ezt lezárni jó lenne egy bronz éremmel mert megérdemlik valjuk be! de mégis csak arabok és agresszívak!


Döntő:


Francia európai, viszont tele van feketékkel (nem rasszizmus csak szerintem szúrja az emberek szemét hogy 1-2 fehér van össz-vissz) arról nem is beszélve hogy a franciákkal elég rossz kapcsolatunk van! nem tudok nekik szurkolni teljes szívvel! nade argentina, jó csapat viszont messi arrogenciája és az argentin csapat hollandok elleni játéka kifejezetten hányinger volt számomra! nekik se tudok teljes szívvel drukkolni!


Szerintetek kinek kéne szurkoljak?



2022. dec. 16. 10:52
 1/10 A kérdező kommentje:
troll válaszokat nem kérek!
2022. dec. 16. 10:53
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szimpatikusak az afrikaiak, de a francia feketék szúrják a szemedet? Hát, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni...


Szerintem dönts pénzfeldobással.

2022. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Nem vagyok rasszosta! Nem az a bajom hogy fekete hanem hogy a "francia" csapatba nem franciák vannak

2022. dec. 16. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező szurkolni. Sokszor élvszetesebb úgy meccset nezni, hogy az érzelmek nem befolyásolnak, így mindkét csapat szép megmozdulasát élvezni lehet
2022. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez is igaz
2022. dec. 16. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Magyar ember soha nem szurkol a franciáknak, pláne egy ilyen bevándorlókból álló francia válogatottnak.
2022. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
75%
A bronzmeccsen én Marokkónak. A döntőben még nem tudom, igazán egyiknek sem.
2022. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Szurkolj Verstappennek.
2022. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
nomális ember Messinek szurkol
2022. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Varga Ádámnak, nagyon jó formában van, már kétszer keverte idén Kopasz Bálintot és Pimentát is
2023. jún. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!