Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik F1-es pilótá(ka)t...

Melyik F1-es pilótá(ka)t cserélnéd le a jelenlegi mezőnyben?

Figyelt kérdés

Nálam:


Stroll - szerintem ezt magyarázni is felesleges, nem F1 szint.


Sargeant - méltó utódja Latifinek: milliárdos családi háttér minimális potenciál mellett.


Tsunoda - Ő is inkább a Honda miatt ragadt meg, mert 3 év alatt talán ha 1 vagy 2 villanást láttam tőle.


Ricciardo - nagy kedvencem, de az ideje lejárt, jöjjön Lawson.


Ocon - őt szimplán csak nem bírom, akkor már inkább Ricciardo...



2023. szept. 21. 23:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
44%
Verstappen
2023. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es, és miért?
2023. szept. 21. 23:49
 3/15 anonim válasza:
20%
Nem tudom, csak ugy irtam
2023. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Stroll-t mindenképpen, a személyisége az utóbbi időben nagyon elnyomja a maradék tudását is, Sargeant helyére is biztos lehetne találni jobbat, Tsunoda 50/50, Ocon pedig bár valóban nem túl inteligens néha, de nem rossz pilóta, Ricciardoval kapcsolatban pedig nem nyilatkoznék negatívat, elvégre azt sem tudjuk mit tudna nyújtani és amikor visszatér sem lesz 100%, ez minimum +1 év.
2023. szept. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Stroll, Surgent, Russel, Tsunoda, Chou, Bottas
2023. szept. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#6 az, hogy érdekel minket az F1 és szeretünk róla beszélni.
2023. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Stroll, Sargeant és Cunoda, akiknek egyértelműen nincs keresnivalójuk a mezőnyben.

Ocon enyhén szólva nem egy közönségkedvenc, de versenyzői készségeit tekintve egy átlagos középpilóta, teljesen jó egy Alpine-szintű csapatba.

2023. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"#6 az, hogy érdekel minket az F1 és szeretünk róla beszélni."

Engem is érdekel.

De a csávó naponta feltesz ilyen ostoba kérdéseket hogy kit hova cserélnénk le, meg kit kivel kevernénk össze.

2023. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
#8 eddig már 3 válaszadó írt egy normális választ a kérdésre, szóval úgy tűnik, mások szerint mégsem annyira ostoba. ha szerinted igen, nyugodtan hagyd figyelmen kívül.
2023. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as, kérlek, linkeld be azokat az “ostoba kérdéseket”, amikkel naponta találkozol és amiket nekem tulajdonítasz. Ígérem, vállalni fogom, ha bármi közöm is lesz hozzájuk ;) Sőt, a te kedvedért privátban szívesen elküldöm a kiírt F1-es kérdéseim screenshotjait, ami úgy fél év alatt 5 db volt, és ez az első, amelyik egy esetleges “pilótakeringőre” vonatkozott.

És most, hogy ezt tisztáztuk, akár el is húzhatsz innen, köszi :)

2023. szept. 22. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!