Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik az a sport amit 26...

Melyik az a sport amit 26 évesen sem késő elkezdenem ha komolyabb eredményeket szeretnék elérni?

Figyelt kérdés

Nyilván az olyanokhoz, hogy tenisz, futbal stb már rég elkéstem.


De a céllövészeten kívül tudtok még olyan sportokat, amiket ennyi évesen sem késő elkezdeni?



nov. 15. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Golf
nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sakk
nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Darts
nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Küzdősportok. Brazil jiu jitsu, thaibox. BJJból már mehetsz fél év után versenyre. Thaibox versenyt 1 év után kezdheted, ha intenzíven tolod és tényleg odateszed magad. Chimaev vagy Makachev vagy valamelyik kecskebszó 24 évesen kezdte el. De van olyan UFC bajnok is aki a te korodban.



Természetesen az MMAt is lehet nyomni.

nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Triatlon, ultrafutás.
nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4


A BJJ-t próbáltam korábban a Carlson Gracie klubban. De nem volt túl sok szerencsém ott, mert rajtam kívül a legtöbben kb 30-40 kilóval nehezebben voltak nálam. Így olyan sok sikerélményem nem volt. De legalább annyira hozzászoktam a fojtogatáshoz, hogy megvastagodott a nyakam és azóta ha valaki fojtogatni kezd, nem okoz különösebben nagy fájdalmakat.

nov. 16. 00:34
 7/21 anonim ***** válasza:
6 mennyi ideig jártál?
nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7


Heti kétszer több hónapon keresztül. Megvolt fél év is. De a kék övtől nagyon messze voltam. A csíkokra sem emlékszem már. Ennek már pár éve.

nov. 16. 12:48
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát, az édes kevés. A kék öv az 2-3 év. És nem heti két hanem inkább 3-4 edzéssel. Amúgy meg versenyen ugye tudod hogy vannak súlycsoportok, és nem 30 40 kilóval lesz nehezebb mindenki?



Ez nyilván valami troll kérdés kell, hogy legyen, vagy teljesen el vagy rugaszkodva a földtől, ha azt hiszed, hogy olimpiára el tudnál jutni, úgy hogy ilyen könnyen feladtad ezt is.

nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9


Nem adtam fel, csak a korona miatt sajnos végleg becsukott az a klub, mert az edzőnek nem érte meg fenntartani a helyet. A többi klub meg nekem nem megfelelő időpontban volt.


Egyébként meg a BJJ nem olimpiai sport (sajnos).

nov. 17. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!