Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Megszabott étrend nélkül,...

Fülöp Tamás kérdése:

Üdv! Megszabott étrend nélkül, viszont megfelelő fehérje bevitellel lehet jó eredményeket elérni rendszeres edzéssel? Pontosabban nem megszabott étrend fehérje porral kiegészítve. Viszonylag nehezen hízó típus vagyok. A gond az időhiány.

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Most raktak át kettő kérdést a táplálkozás rovat részhez.

Mivel étkezésről kérdeztél, nem jó helyen van a kérdés.

2022. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább az étrendet rakd rendbe és akkor turmix se kell. Elég változtatosan is lehet táplálkozni, nem kell csirke+rizsen élned.

Viszont a kérdésedre válaszolva kezdőként így is fejlődni fogsz. Kérdés, hogy nálad mi a jó eredmény? Mert megfelelő táplálkozás nélkül azért csodát ne várj.

2022. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A jó eredmény alatt egyszerűen egy egészséges testalkatot értek alacsony zsírszázalékkal, a kérdésemhez mérten természetesen nem várok csodát.
2022. jan. 24. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha alapból nehezen hízol akkor én a kaja részét megnyomnám, ha nagyon alacsony testzsír % on maradsz akkor jóval nehezebb izmot építeni és nagy esélyel fogsz a progressziódban megállni.
2022. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Persze ha a szénhidrátok és energiabeviteli aranyok nincsenek a helyén akkor nehezebb lesz, erősen ingadozó edzésteljesítménnyel. De lehet
2022. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán. Régen én is ilyen voltam. Volt más hobbim, kötelezettségeim, csak a fehérjebevitelt számoltam, mellé pedig ettem amennyi jólesett. Kis ideig nőtt a tömegem de hamar megállt, néha csökkent is. Kell a kalória, főleg ha nehezen hízó típus vagy.
2022. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!