Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mma,vagy box éri meg?

Szerintetek mma,vagy box éri meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom eldöntenni hogy boxra,vagy mma-ra járjak.Szerintetek melyik sport van jobban felkapva,ha valamelyikben jó leszek,akkor melyikkel érhetek el,több mindent?melyiket támogassák jobban?

jan. 27. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi idős vagy? Van sportmúltad? Küzdősport gondolom nincs, különben nem írnál ki ilyen kérdést.


Mit értesz azon, hogy melyikben lehet többet elérni? Egyikből sem leszel világbajnok, max egy olyan szervezet "világbajnokságán", ahol tolókocsisok vannak. Például thaiboxban ilyen az IFMA. Ott is hány magyar világbajnok lett most. Megnézném bármelyiket is egy Haggerty ellen, akár 4 akár 10 unciás kesztyűben.



Gondolom, hogy mivel tudsz minél több pénzt keresni. Ökölvívással egyértelműen, bár nem tudom, hogy miért. Viszont sokkal jobban jársz, ha inkább ketrecharcolni mész el, mert a boxolóknak van permanens fejkárosodása a legnagyobb arányban, és azért ezt az írást elnézve, szerintem inkább brazil jiu jitsuznod kéne.



Pénzt itthon nem fogsz keresni. Szlovákiában van a legközelebb, ahol tényleg valamire való versenyek és rendezvények vannak. Az én edzőm rendszeresen járt át K1 mérkőzésekre, és felajánlották neki, hogy maradjon, és minden meccsért kap legalább 100 rugót. Ez pár éve volt. Na szóval te 100ezer forintokért akarod szétüttetni a fejedet?



Persze nem azt mondom, hogy ne csináld, nagyon hasznos egy küzdősport, főleg önvédelem, stressz levezetés és kezelés és önbizalomnövelés szempontjából. Viszont éjszaka ilyeneket kiírni, hogy te melyikből fogsz majd megélni, vagy "eredményt elérni", hát, szerintem a teremig nem fogsz eljutni.

jan. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meg akarsz élni belőle, akkor inkább nyomass mellé valami biztonsági őr tanfolyamot szerintem! :) Versenyekben nem gondolkodnék, testépíteni meg MMA-zni elég jó kombó ahhoz, hogy anyagilag puhára ess jónéhány évig. Krav magát is tanulmányoznod kéne, hogy a zűrös helyzetekben döntéspozícióban maradhass, ha érted, mire gondolok.
jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bokszban több a pénz, az MMA talàn felkapottabb de lejtőn van a sportág globálisan nézve.
jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg csuvejjá letwei cumót, mármint ha tényleg elragad.
jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!