Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kinek lesz 2025-ben a legnagyo...

Kinek lesz 2025-ben a legnagyobb esélyes reálisan Hamilton helyét átvenni a Mercedesnél Russell mellett?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy volt már ma olyan kérdés hogy kit látnánk szívesen Hamilton helyén.

Engem most nem ez érdekel, hanem hogy REÁLISAN nézve ki az akinek legtöbb esélye lehet így a helyére lépnie. Alonso? Sainz? Albon? Mick? Valaki más

Hogy állnak a kontraktusok illetve ki az aki passzolna is a képbe?



febr. 1. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagyon jó kérdés!

Szerintem abszolút Georg idei teljesítményétől függ. A helycserére látnám a legnagyobb esélyt.

febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sok múlik azon, a következő évben mit nyújt Russell, illetve mennyire lesz jó csapat a Mercedes. Ha győzelemre is esélyes az autó, Russell pedig folytatja a beszürkült formáját, akkor minél jobb versenyző kell Hamilton helyére, ez esetben valószínűleg valamelyik meg tudnák kaparintani valamelyik McLarenes pilótát. Ha középszerű az autó, vagy Russell képes magát vezéregyéniséggé kinőni, akkor egy közepesen erős versenyző, vagy egy kockázatos fiatal is megteszi.

Akárhogy is, akár Albont is kipróbálhatnák, neki mindenképp előrelépés lenne a Williamshez képest.

febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

biztos h nem fog a 2024-es szezon vége előtt dönteni erről a merga, több okból sem.

mindamellett szerintem Albon illene a képbe

febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Albon és Palou a legesélyesebbek hátvédnek Russel mögé. Ha viszont Russel idén is rosszul teljesít, akkor valakit ki kell majd vásárolni, hogy legyen egy top pilótájuk.
febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy Ocon is rajta van a listán én úgy gondolom. Merci programban volt jó pár évig. Totoval nagyon jó a kapcsolata.

De ami a legnagyobb előnye, hogy a fizikai adottságai nagyon hasonlóak Russelléhez. Könyebb lenne autót építeni. Ez akkor különösen jól jön, mikor új formula jön!

febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, hogy valaki újoncot hoznak és nem a langyos állóvizet kevergetik tovább Albonnal, Oconnal vagy Schumacherrel.
febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy újonc garancia lenne az unalomra. Az első évében még egy relatíve tehetséges újonc se tudná megközelíteni Russellt. Másrészt amelyik csapat a győzelmeket célozza meg, nem pedig mondjuk a középmezőny elejét, az általában nem szokott esélyt adni újoncnak (hacsak esetleg az illető nem tűnik tényleg kivételes tehetségnek), inkább kölcsönadják kis csapatnak. Pont hogy inkább a kiscsapatokat nem értem, köztük is leginkább az Alpha Taurit (vagy Visa RB tökömtudja, hogy hívják idéntől), hogy minek bohóckodnak Ricciardóval, amikor kinevelhetnék maguknak Lawsont.
febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy ez a kérdés, csak a 2024-es szezon végén fog eldőlni.

Mindenesetre a Merci nincs túl jó helyzetbe, mert Russell egyelőre nagyon vékony vezérpilótának. Nekik egy olyan 30+os, rutinos versenyzőre lenne szükségük, akire akár hosszútávon is tudnak építeni. Pl. ilyen szempontból tökéletes lenne nekik egy Vettel, vagy egy JÓ!! formában lévő Ricciardo vagy Perez...

Alonso nagy bajnok, de ő legfeljebb csak vészmegoldás lehetne, míg Russell generációjából csemegézni (Albon, Ocon, Gasly) meg baromi veszélyes lenne a kémiát tekintve, és Toto sem akarja szerintem mégegyszer átélni a Ham-Nico éveket.

Amit a legkevésbé tudok elképzelni, hogy valami fiatal titánt, esetleg újoncot szerződtessenek, mert egyelőre Russellre is nagy a kabát.

Érdekes év lesz. Na nem konstruktőri szemmel, mert az sima RB. Viszont év végén akkora pilótakeringő lesz, hogy a versenyzők tuti kaparni fognak a szezonban az új szerződésekért.

febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, szarban vannak. Nem rossz a mostani mezőny, a nagy többségnek abszolút helye van az F1-ben, de azért kevés köztük, aki igazán erős győztes alkat.

Egyébként a Hamilton-Rosberg felállás elég könnyen meg tudott volna ismétlődni, Hamiltonnak kissé ki volt égve a 2021-es történések után, Russell pedig eleinte nagyon jónak tűnt (amúgy még összeszedheti magát, egy-egy gyengébb éve mindenkinek lehet).

febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ocon egyértelműen jó pozicióbol fogja várni ezt az egészet. Tekintve hogy Toto Wolfal nagyon jó a kapcsolatuk. Továbbá lépni akar az Alpinetól. Én még akit esélyesnek gondolok az Valteri igazából ő nincs abban a helyzetben, hogy válogasson. Másra nem látok reális esélyt egyébként.
febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!