Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vége az f1 szezon előtti...

Vége az f1 szezon előtti teszteknek? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Erősorrend? Milyen megállapítások tehetők?
febr. 23. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
az első napon a Red Bull Verstappennel rávert több mint 1 másodpercet mindenki másra, a többi napon meg hagyták játszadozni a többieket, hagy örüljenek. a tavalyihoz nagyon hasonló erőviszonyokra számítok.
febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is red bull fölény lesz.

Bár nagyon bízok a mclarenben.Hátha.

febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vélhetően idén is a Red Bull lesz az élen, persze Vertappennnel, szóval hasonlót várok mint a tavalyi év.

De Alonso szurkolóként nagyon reménykedek, hogy összejöjjön legalább egy futamgyőzelem, és versenyképes legyen az Aston Martin.

febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

RB-t várom én is az élre, a Mercedes meg szerintem megint altat, minden évben ezt csinálják, őket várom 2-3. erőnek a Ferrarival, ahogy az eddigi években mindig.

Összességében szerintem szinte semmi nem fog változni a tavalyi évhez képest, talán csak az Alpine néz ki úgy hogy visszaesett nagyon, a többiek nagyjából maradtak ott ahol tavaly és tavalyelőtt is voltak.

Verstappennek már most odaadhatjuk szerintem a 4. címet.

febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb kérdés, hogy Verstappen 24 futamot fog-e nyerni, vagy esetleg idén is elmarad a kínai nagydíj, és csak 23-at.
febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"RB-t várom én is az élre"

Ricciardót? :D (bocs!)

febr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Igen, nagyon király hogy az AlphaTaurit is átnevezték erre az idióta névre, így minden méteren majd kavarodás lesz mert ugye az RB eddig univerzálisan a Red Bull rövidítése volt.

Amúgy ha már szóba hoztad, Ricciardónak örülnék ha megint versenyképes lenne. De nem lesz sajnos.

febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!