Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki szerintetek a legtúlértékel...

Ki szerintetek a legtúlértékeltebb, illetve a legalulértékeltebb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyben?

Figyelt kérdés

márc. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szögezzük le, szerintem jelenleg senki nincs látványosan túl- vagy alulértékelve, régebben sokkal durvább példák voltak ilyesmire. De ha mindenképp választani kell, akkor Leclerc az, aki egy kicsit túl van értékelve már évek óta. Illetve Verstappen bár kétségtelenül egy kiemelkedő versenyző remek formában, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyen hibátlanul vezetne akkor is, ha valaki elkezdene rá komolyabb fenyegetést jelenteni akár csapaton belül, akár kívül. Kissé alulértékelve szerintem két ember van, az egyik Ocon, aki egy egész jó versenyző, csak baromira ellenszenves és önző, így sokan nem kedvelik, meg a csapatfőnököknek sem ő az álma. A másik Bottas, aki szintén egy közepesen erős pilóta, annak viszont tökéletes - stabilan hozza azt a rutinos megbízhatóságot, amire egy kiscsapatnak szüksége van (szóval nem értem azokat, akik szerint már rég vissza kellett volna vonulnia).
márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Én Hamiltont tartom túlértékeltnek. Van egy rahedli címe, de lássuk be, nem volt az autónak komoly ellenfele. Mondhatnánk, most ez így van most is a tulipános esetében, mégis azért némiképp eltér egymástól a 2 eset.


Én Piastriban többet látok, semmint ahova helyezik őt sokak és a dánt is.

márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hamilton nyert egy rahedli címet, de azért közel sem volt minden éve sima. Amikor Rosberg volt a csapattársa, sokkal nehezebb dolga volt, mint volt Verstappennek Pérezzel, Rosberg maga is igen erős versenyző volt és nem fogadta el a második számú státuszt. Később a Bottas-korszakban meg nem volt mindig a mezőny felett a Mercedes, a Ferrari Vettellel több évben is komolyan megfuttatta őket (különösen 2017-ben, amikor még a Hungaroring után is Vettel vezette a tabellát).
márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Ham - túl

Sainz - alul

márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dickharta ***** válasza:
Frank Drebin. túl,és alul.
ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Leclerc túl

Sainz alul

ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!