Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1-ben Yuki Tsunoda meleg?

A Forma-1-ben Yuki Tsunoda meleg?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csak neki nincs barátnője az F1-es mezőnyből, ami minimum furcsa, mert mind milliárdos világsztárok, minden ujjukra jutna 30 nő.

ápr. 19. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.. Hamiltonnak sincs ha jól tudom. Pedig neki aztán tényleg egyedi az öltôzködése.. ennek ellenére voltak baratnoi
ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy meleg, az is, hogy van barátnője csak nem érzi azt, hogy mindenhol mutogatni kéne őt/beszélni róla. Vagy akár az is, hogy nem meleg, de nincs barátnője, mert nem akar/nincs rá elég ideje/nincs olyan a környezetében akivel el tudná magát képzelni.🤷🏼‍♀️

Ezt csak és kizárólag az tudhatja aki személyesen ismeri őt

ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Elég nagy marhaság hogy akinek nincs barátnője, az meleg.
ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag Norrissal volt viszonya de annak már vége.
ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A többiek közt is van, akinek a barátnője inkább csak otthoni dekorelem. Nem olyan könnyű teljes értékű párkapcsolatot kialakítani, ha minden második héten más országban versenyzel.
ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1 Hamilton tuti nem meleg, ő több nővel is járt meg kavart, Scherzingerrel, Palvinnal, Selenával, Shakirával.


#4 Norris is meleg volna? Ezt nem tudtam. Amúgy tényleg, neki sincs talán barátnője.

ápr. 20. 00:21
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6

Norrisnak volt kamubarátnője, de amúgy nem vállalhatják fel mert az FIA elnöke muszlim meg sok muszlim országban verseny és Szaudban pl emiatt azonnali kivégzés jár.

ápr. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 159 centisen nem olyan könnyű barátnőt találni, akármilyen híres és gazdag a japán...a nőknek azért kell hogy minimum nagyobb legyen nála a férfi, nem jelennek meg egy hónukig éri kisfiúval.
ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A csávó így néz ki a 177 centis Pierre Gasly mellett:

[link]

ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem 159 centisen nem olyan könnyű barátnőt találni, akármilyen híres és gazdag a japán...a nőknek azért kell hogy minimum nagyobb legyen nála a férfi, nem jelennek meg egy hónukig éri kisfiúval."

Japánok kis termetűek, a sajátjai közt semmi ilyen probléma nincs, a japán női átlag 157 cm.

ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!