Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1-ben Yuki Tsunoda meleg?

A Forma-1-ben Yuki Tsunoda meleg?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csak neki nincs barátnője az F1-es mezőnyből, ami minimum furcsa, mert mind milliárdos világsztárok, minden ujjukra jutna 30 nő.

ápr. 19. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Sztem Yuki csak egy nagy gyerek, Hami viszont 100% h meleg. Ott max falba van/volt barátnő.
ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

#11 na mi van, csak nem irigy vagy erre a listára?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..

ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

11

Nem meleg hanem biszexuális.

ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok irigy férfiakra, azokat meghagyom a melegeknek, Hamiltonnak.
ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Nincs barátnője, tehát meleg?


Ecsém...azt hittem, ez a proli gondolkodásmód már kikopott Magyarországról a 2000-es évek elején...de úgy tűnik, csak én kerülöm a csőcseléket, ezért nem találkozom ezzel a mentálissal.

máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15, baromira kerülheted a csőcseléket, ha gyakorira írsz, olvasol :D :D :D
máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én se értettem soha ezt a h#lye gondolkodásmódot! “Ha valakinek nincs barátnője, az csakis meleg lehet!” Mert szerinted, kérdező, ezen kívül más oka véletlenül se lehet a dolognak???

Valaki :

- tipikus agglegénynek tartja magát

- aszexuális (nemileg érzéketlen)

- nincs szerencséje a nőknél (nem minden nő a pénzre hajt)

- túl elfoglalt

- stb.


Tsunodáról köztudott, hogy a videójátékok megszállottja, 2 éve még minden szabadidejében inkább a PS5 “társaságát kereste” (és nem a nőkét). A Red Bull aztán megelégelte ezt a lustaságát, többet kellett a szimulátorban ülnie, ennek is köszönhető a teljesítményének látványos javulása.


Amúgy de igen, Hamiltonnak elvileg van most, Camilla Kendra. Viszont akkor se Tsunoda az egyetlen a mezőnyből, Zhou és Sargeant is évek óta szingli, Norris pedig tavaly szakított.

Az ázsiai férfiaknál elvileg 165 cm az átlag magasság, Tsunoda pedig jócskán ez alatt van, 159 centijével Ő a legalacsonyabb a mezőnyben, ezzel pedig szerintem nehezen is talál barátnőt magának.

máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
langyi mindkettő
máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!