Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Albon miért megy ennyire...

Albon miért megy ennyire gyengén az utóbbi versenyeken?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Albon elfogyott mostanra, kiégett
csak átmeneti visszaesés ez nőála, mint Pereznél tavaly
a Williams autója lett ismét nagyon gyenge
más oka van
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy nincs akkora formában, mint tavaly, de egyáltalán nem mondanám gyengének. Úgy is mondhatnám, tavaly 5 tizedet vert Sargeant-re, idén csak 3-at. Szerintem demotiválja őt, hogy a csapat újfent csúszik vissza a mezőny végére.
ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rosszabb az autó, mint tavaly talán bármikor. Ahogy előttem is írták, ez egyrészt demotiváló egy pilóta számára, másrészt csinálhat ő akármit, az autó nem lesz gyorsabb. Sargeantet továbbra is stabilan veri, más reláció meg nem igazán vizsgálható egy pont nélkül álló csapatnál. Az idén általa jelenleg vezetett anyagi kár statisztika sem teljesen állja meg a helyét kontextus nélkül, ugyanis kizárólag az ausztrál szabadedzésen történt törés volt saját hibás eset, igaz, hogy az viszont nagyon szerencsétlen becsapódás volt és emiatt önmagában rendkívül költséges. Ugyanakkor Sargeant tavaly két hétvégente produkált valami hasonlót, csak ő mellette még lassú is, és amikor az autó képes rá sem hozza a pontokat.
ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!