Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a valaha volt legjobb...

Ki a valaha volt legjobb F-1-es versenyző?

Figyelt kérdés
jó,jó Schumi 7 vb...,de mi lett volna ha Sennának nem lett volna a balesete?De rengeteg jó pilótát lehetne melléjük sorolni.
2011. dec. 20. 13:13
1 2
 1/19 bánomisén ***** válasza:

Nekem Ayrton Senna a mindenem. Persze vannak most is kedvenceim (JB, Kimi), de számomra Senna az örök szerelem.

A másik nagy kedvencem a legendák közül Emerson Fittipaldi.

2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem Senna. Az utóbbi kb. 10 évből pedig Alonso a favoritom... És hogy mi lett volna ha.... ? Gyönyörű,izgamas vérremenő csaták még hosszú éveken kereztül,,,Isten nyugosztalja.
2011. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen,Fittipaldi is nagy legenda volt,nekem a nagyon közül a kedvencem Mika Hakkinen,a mostaniak közül meg Robert Kubica(mondjuk ő kihagyta az előző évet...)
2011. dec. 20. 13:50
 4/19 bánomisén ***** válasza:

Jaja, Mika is a kedvenceim közé tartozik, éveken át neki drukkoltam :-)


Egyébként meg - egy kicsit elkanyarodva a témától - nagyon megváltozott a F1 Senna óta. Manapság pl. nem lehet ilyen jeleneket látni:


http://www.youtube.com/watch?v=LLCFXlON_qw

2011. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2.,Alonso is jó pilóta-bár ébn őt annyira nem szeretem.

1.(és 3.), a számből vetted ki a szót

2011. dec. 20. 14:25
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz megítélni.

A legeredményesebb Michael Schumacher.

Tényleg kivételes képességű pilóta, de hihetetlen szerencséje is volt. Olyan korszakban versenyzett, amikor a csapata műszakilag messze a többi csapat felett állt és nem volt olyan pilóta Häkkinent leszámítva, aki mehetett volna vele. Ilyen talán csak akkor először fordult elő az F1-ben.

Senna biztos bezsebelt volna még néhány címet. Lauda szintén nagy pilóta volt.


Én Juan Manuel Fangio-ra szavaznék. ő nem egy csapatnál szedte össze a VB címei javát, szám szerint ötöt, még a forma 1 hőskorában, amikor sokkal többet számított az ember.

2011. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Senna ! és természetes Michael Schumacher.
2011. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Juan Manuel fangio, Alain Prost, Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Niki Lauda.
2011. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kellett hozzá a szerencse is, de Michael Schumacher
2011. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nekem Michael Schumacher :D <3
2011. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!