Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok az FIA jövőre...

Mit szóltok az FIA jövőre bevezetendő szabályaihoz?

Figyelt kérdés

És ahhoz hogy egy csomó nagy csapat ki akar szállni?

A f1 komolyan mondom egyre szarabb és ha jövöre bevezetik ezt a sok szabályt pl a költségplafont meg eltörlik a tankolást meg mindent én komolyan nem fogok többet F1et nézni!Csak én vagyok így ezzel?


2009. máj. 21. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mire jó az Bernie-nek ha tönkreteszik a F-1-et. Sokkal kevesebb lesz a bevétel stb...

De szerintem, még van esély megmenteni. (a remény hal meg utoljára..) Ha a nagycsapatok mennek akkor azt a szériát fogom nézni ahol ők lesznek. F-1-et meg kiváncsiságból vagy 1-2 futamot megnézek, bár ki tudja lehet h nem is veszik meg a tv társaságok a közvetítési jogokat, ha a nagyok lelépnek. Hát hogy nincs tankolás még annyira nem vészes mint a költségvetési sapka.

2009. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Forma-1 unalmas.

Versenynek nevezik, de nincs igazi verseny. Nézzetek meg egy Moto-GP futamot! Nincs kötelező tankolás, nincs kötelező kerékcsere, amikor olyan gumit is fel kell tenni, amivel gyengébb valaki... Van viszont esemény, sok előzés, számítanak az egyéni kvalitások.

F1-ben viszont mikor történt meg utoljára, hogy két top versenyző közül az egyik megelőzte a másikat, úgy, hogy a leelőzött nem küzdött technikai problémákkal, vagy nem épp akkor jött ki a boxból friss gumin és/vagy teli tankkal? Esetleg a leelőzött az új szabály áldozata lett, miszerint tegyél fel akkor is lágy gumit, ha esetleg a keményen lennél gyors...

Vissza kéne térni a gyökerekhez! Se tankolás, se kerékcsere kötelezően, menjen mindenki a legjobb tudása szerint!

2009. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem Bernie teszi tönkre a Forma1-et,hanem Max Mosley!!! A nagyobb csapatok 200 millió euró körül kötletek és Mosley maximum 45 millióra csökkenttené a költségvetést,amiért ennyire tiltakoznak a csapatok! Egyre inkább tönkreteszik a Forma1-et!

Addig is jó szurkolást mindenkinek!

25/l

2009. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

basszus hol van az eszük.... vagyis max mosley-nak..

jövőre már 9 új csapat adta le a nevezését ez már 38 autot jelent, miközben a pilóták igy is panaszkodnak, h feltartják őket, stb.

borzalom.... :@

2009. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

39 versenyző?:) Ez meg hogy jött ki neked?:D


A Nemzetközi Automobil Szövetség hivatalos honlapján közzétette a 2010-es Formula-1-es világbajnokságban induló csapatok névsorát. A listán tizenhárom név szerepel, köztük valamennyi idei induló és három új csapat, a Campos, az USF1 és a Manor, akik Cosworth motorral akarnak versenyezni.


Öt csapat nevét csillaggal jelölték a feltételekhez kötött nevezés miatt, és az FIA további tárgyalásokat tervez velük a megegyezés érdekében.


Ha nem sikerül megegyezést kötni az öt feltételesen felsorolt csapattal, helyüket a várakozó listára helyezett új pályázók tölthetik be.


Formula-1-es bajnokság - nevezési lista - 2010


Scuderia Ferrari Marlboro - Ferrari motor

Scuderia Toro Rosso - egyelőre motorszállító nélkül

Red Bull Racing - egyelőre motorszállító nélkül

AT&T Williams - Toyota motor

Force India F1 Team - Mercedes motor

Campos Grand Prix - Cosworth motor

Manor Grand Prix - Cosworth motor

Team US F1 - Cosworth motor

Vodafone McLaren-Mercedes* - Mercedes motor

BMW-Sauber F1 Team* - BMW motor

Renault F1 Team* - Renault motor

Panasonic Toyota Racing* - Toyota motor

Brawn GP Formula One Team* - egyelőre motorszállító mélkül

2009. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagyis 38 bocsi:) De akkorse értem!
2009. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!