Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melegolimpia 2012 BUDAPEST....

Melegolimpia 2012 BUDAPEST. Eurogames12. Szükség van erre?

Figyelt kérdés
Azért csinálják hogy lássák az emberek hogy ugyanolyan tagjai a közösségnek. De akkor kérdezem én mért nem a rendes OLIMPIÁN vesznek részt??? Van hetero olimpia is??

2012. jún. 13. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Én is a te véleményeden vagyok, nincs szükség külön meleg olimpiára. Ezután lehetne külön szőkéknek való v barnáknak való olimpia is. Ha itt akkora az egyenlőség, mint vki írta, hogy ezért rendezik tulajdonképpen, h lássák ők is emberek, akkor miért nem a többi olimpikonnal együtt indul? A sportteljesítmény nem szexuális beállítottságtól függő. Vagy vallási hovatartozástól. Majd külön lesz buddhista olimpia, vagy jehovista olimpia, csak azért, hogy lássuk, teljesen ugyanolyanok, mint a többség? De ezt a homo pártolók nem értik meg, mert valamiért feltűnési viszketegségük is van. A kutyát nem érdekel mit szeretsz otthon az ágyban csinálni. Azok az olimpikonok akik homoszexuálisok, vállalják fel, és esetleg tömörüljenek egy érdekvédelmi szervezetbe, szervezzenek rendezvényeket, jótékonykodjanak stb.. Ezzel is lehet demonstrálni, hogy van helye a sportnak a magukfajtának! De annyira bénák, hogy igazi sportolók közé nem tudnak kerülni.. mert teljesítmény 0, ezért szerveznek maguknak ilyen hülyeségeket :S
2012. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasza igen tartalmas, köszönöm.
2012. jún. 18. 16:53
 13/16 anonim válasza:
47%
Azt nem értem ebben az országban ,hogy már lassan minden 2. héten újabb adónemet raknak a nyakunkba és lassan minden embernek a töke tele van belőle,hogy mindig egy újabb bőrt húznak le az emberről és ma is hallom hogy ne költekezzen az ország. Takarékoskodjunk így ,meg úgy és éppen ebben az évben buktam a magas adók és a nagy államadósság miatt 2 juttatást és adójóváírást,ami nekünk havonta kb. 40000 Ft-val kevesebbet jelent a családnak. Akkor nekem ne jöjjenek ilyennel ,hogy erre büszkék lehetünk ,meg kell ez nekünk mikor az ország tele van munkanélkülivel és a maradék dolgozók többsége szenvedve bírja ki a következő fizetésig. Ez valami oltári nagy pofátlanságnak és magamutogatásnak tartom ami itt zajlik. Ezzel most nem a rendezvényre utaltam hanem az ország vezetésére. Akárki akármit is mond ,ezt rendezvényt a rendőri előkészületek és védelem miatt igenis kemény pénzekbe kerül ,amit a mi adónkból fizetnek ki. Nah én ezért érzem azt,hogy ha szarban van ország ne legyen se meleg olimpia ,se más olimpia vagy ilyen költséges rendezvény. Legyenek előbb rendes és tiszta utak,rendes közlekedés és munkahelyek rendes fizetéssel. Addig ezt én így olyan felületes felszín mutogatásnak tartom,úgy csinálunk mintha minden rendben lenne és milyen királyak vagyunk,hogy van ilyen rendezvényünk is.Ami magát a rendezvényt illeti,én is kissé mutogatósdinak érzem,de remélem hogy nem lesz igazam. Egy olyan kommentelő ,akinek van a családjában meleg.
2012. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem kizárólag "EMBEROLIMPIÁRA" van szükség! Az, hogy a fogyatékkal élőknek van külön olimpia, az kell mert a képességeik nem fejlődhettek úgy mint egészséges társaiké. De a melegek ugyanolyan emberek mint bárki más. Csak máshova teszik a cuccot. Ezt úgy mondom, hogy a lányom pl. leszbikus kapcsolatban él, de elmondása szerint sosem menne melegfelvonulásra a "csinnadratta b..kal". Az, hogy ki mit csinál otthon a partnerével teljesen magánügy. Ez nem köthető össze sportágakkal
2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
atol hogy meg meleg attol meg nincs baja mint a paraolimpiasoknak es nincs koze a teljesitmenyukhoz sot nincs mivel bizonyitani a dolgot mint a paraolimpian hogy nincs laba mert ezt orvosilag konnyen igazolhato de a melegseg nem
2012. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Lehet hogy azért csinálják,mert a sportolók között vannak elég durván homofóbok,és így olyanok között tudnak sportolni akik nem ugatnak be nekik.Szerintem...Azt hogy van-e szükség erre azt nem tudom,de hogy a melegfelvonulásnak is kevesebb visszhangja lenne ha a homofóbok nem mennének ki SZÁNDÉKOSAN pofázni,meg annyira tiltakozni hogy rendőrök kelljenek miattuk,az biztos.
2012. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!