Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is rossz irányba...

Balogzsolt1 kérdése:

Szerintetek is rossz irányba megy a F1?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem 2009 óta valami nincs rendben a F1-el 2005-ben beszüntették a v10-seket OK.De az a baj hogy most a V8 is beszüntetik 2014 v6 ez már nem király kategória ráadásul kers és DRS.Minek?Eddig is tudtak előzni.Így az előzés értéke is csökken

2012. júl. 19. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos rossz irányba megy, 2005 ig midig a ferka nyert, meg sumaher. most meg van izgalom, nyílt verseny, taktika, fordulat, előzés a vége elött...


igen valóban rossz irányba megy...

2012. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem igen, rossz irányba megy. Bár én a Senna-Prost-stb korszakot szerettem, ahhoz képest ez.......
2012. júl. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, mert egy kiöregedett technológia az aztán a királykategória. El kell fogadni, hogy a V12, V10, V8 egy elavult motor ez a V6 turbó is egy kiherélt lépés a fejlődés és a jövő irányába az eredeti 4 hengere turbók helyett.
2012. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi gond. A V6 turbó előrelépés, a DRS baromság, a KERS viszont jó dolog, szal nem látom hogy annyira rossz irányba mennének a dolgok. Talán most indulnak végre jó irányba, persze a DRS-t jó lenne kukázni, de valahogy fel kell dobni a versenyeket, mert valljuk be enélkül dögunalom az egész.
2012. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó irányba mennek a dolgok. Ez a jövő zenéje még, nem is láthattuk még a V6-osokat versenykörülmények között. Egyébként a KERS mellé a turbókat is berakatnám az autókba. A tankolást bevezetném és a olyan autókat, mint (2007,2008), de az új szárnyakkal látnám szívesen, hogy könnyebb legyen az előzés! Am azt is szeretném, hogy egy csapat indíthat 3-4 autót is, ha szeretnék. Az ilyen túlélésért küzdő csapat, mint a HRT indíthat akár 1 autót is...
2012. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Forma-1 az idei szezonban a legrosszabb! Tavaly már voltak intő jelek, hogy idén ahol csak tudják, szivatják a Red Bullt, de hogy ennyire?!! És ez a sok új szabály.... Na meg a DRS, a KERS, Schumi idejében sem nagyon kellettek ezek, és nagyon jó versenyek voltak! Az F1 a 2000-es években volt a legjobb, hozzák vissza azokat az éveket! Hiába nem volt még Vettel, Alonso, Hamilton, de nem érdekelt, csak egyszerűen jó volt!!
2012. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
12:42 Nekem 2000-2001-2003-2005-2006-2007-2008 évek hiányoznak 2009-től már csak egy pár versenyt néztem 2011-től már nem is néztem 1-2 versenyt valahogy a GP2 jobban leköt én nekem az a király kategória XD
2012. júl. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!