Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hányadik lesz év...

Szerintetek hányadik lesz év végén Raikkonen az egyéni vb-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem ő már világbajnok nem lesz ebbben az évben, de az első 5-ben biztos ott lesz, talán a 4. hely az ami elérhető a számára, mert mindig nagyon stabilan versenyez.

2012. júl. 24. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10. körül
2012. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már bocs, de ha már több pontot nem is szerezne, sem lenne a 10.
2012. júl. 24. 19:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Massa már 2010 óta összekapja magát x) Csak hogy kapj egy értelmes választ is szerintem elérhető a 3. hely.
2012. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3 - néztél te F1-et valaha?


Csak hogy tudd, Raikkonen egyáltalán nem lassú, nem vagyok beleszeretve, ráadásul nem is homár. Csak tudod, az első 10-ben ott van Perez és Kobayashi, akik már ebben az évben nem fognak Raikkonennél több pontot szerezni, így legrosszabb esetben is csak 8. lesz. Arról meg csak álmodj, hogy Massa összeszedi magát. 2 és fél év alatt nem szedte össze magát már ezután sem fogja. Nemtudom, lehet nem vetted észre, de Raikkonen minden futamon már ott van a top 5-ben, így már nem lesz 10. Te észlény, előbb gondolkozz, aztán írj hülye divatdrukker...

2012. júl. 24. 20:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi ez a KIMI RAIKKONEN reklám/védelmezés?

Egyébként szerintem 5. lesz...

2012. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Pityeeesz ***** válasza:
12%
Minek teszel fel kérdést, ha a sajátodtól eltérő véleményt nem vagy hajlandó elfogadni. Ez akkor nem is kérdés. Ment a jelentés.
2012. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
El vagyok hajlandó fogadni, de az legyen reális.
2012. júl. 24. 21:31
 8/17 anonim válasza:

én a VB-t se zárnám ki, a tegnapi briliáns versenyével igencsal beírta magát a bajnoki címre esélyesek közé!


és ahogy 2007-ben megcsinálta, úgy idén is simán behúzhatja - jön Spa, ami az ő "territóriuma", a Lotus pedig több upgrade-del is készül oda - köztük az ígéretesnek tűnő dupla DRS-sel -, én bármit fel mernék tenni Kimi győzelmére ott (KING OF SPA, ugye xD)


volt szerencsém személyesen is végignézni - szinte az orrom előtt történt! - azt a finom kis "oktató" manővert, amivel Grosjeant tessékelte a "helyére" tegnap, ellentmondást nem tűrően, gyönyörű volt!!!


mindent összevetve, Kimi esélyei nem elhanyagolhatóak, érdemes számolni vele - főleg miután a riválisai igencsak komolyan veszik őt (lásd tegnapi nyilatkozatok)... de ha mégse jönne össze neki, akkor én egy ezüstöt tippelek neki, mert semmi kétségem afelől, hogy ő lesz az egyik, a végére állva marad :)

2012. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15. lesz :)
2012. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Spában nagy eséllyel Kimi fog nyerni, és ha a dupla DRS beválik, akkor az időmérőn már ott tudnak lenni az első 2 sorban szerintem.
2012. júl. 31. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!