Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hányadik lesz év...

Szerintetek hányadik lesz év végén Raikkonen az egyéni vb-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem ő már világbajnok nem lesz ebbben az évben, de az első 5-ben biztos ott lesz, talán a 4. hely az ami elérhető a számára, mert mindig nagyon stabilan versenyez.

2012. júl. 24. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#8

Ezt a KING OF SPA baromságot ki találta ki? Spanak egy királya van, az Schumi. Raiko max Spa királyának a második udvarhölgyének a helyettese lehetne.

2012. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 pedig Raikkonent hívják így (sokan), mert Schumacher egy űrhajóval nyert ott, Raikkonent meg nézd meg, hogy mikkel. 2004ben és 2005ben egy olyan McLarennel, aminek szerintem örült, hogy nem esett szét alatta, 2007ben volt az egyetlen olyan autója ami egyben volt, 2008ban önhibából bukta el az 1. helyet, 2009ben meg azzal a csotrogány Ferkával nyert ott.
2012. júl. 31. 12:20
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Jah néhány 12 éves kislány hívja így. Aki kicsit benne van az F1-ben az tudja mi a helyzet. Schumi űrhajóval nyerte a versenyeket? Jah az 1992-es Benetton aztán nagyon űrhajó volt, meg a 96-os 97-es Ferrari is az volt mi? Te észlény. A 2004, 2005-ös McLaren na az űrhajó volt, meg a 2007-es Ferrari is 2009-et meg összecsalta. De akkor még ott van előtte még Senna meg Jim Clark is lőtte. Ők is csak űrhajóval mentek azért nyertek többet mint a kis homi :P

2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
figyelj, 44%-os, itt is tobzódsz? máshol már lealáztak rendesen, nem volt elég? erre vered hogy Kimit ekézed, vagy arra élvezel, hogy leoltanak folyton, azért trollkodsz minden Raikkós topikban? jobb dolgod nincs? (eh, kezdődhetne már az iskola újra, mert ezek az elszabadult kistaknyok már igen fárasztóak bírnak lenni egy idő után...)
2012. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kimi ha célba ért Spaban azt elsőként tette, Schumit pedig nem egyszer megverték ezen a pályán tehát százalékosan nézve Kimi Spa királya.
2012. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én most úgy gondolom, ha a Lotus új DRS-e működni fog és látván, milyen jó formát mutat a csapat, még a vb második helyet sem tartom kizártnak. Veszélyes a Lotus, erős mindkettő pilótájuk, Kimi nagyon stabil és gyors. Grosjean kicsit még amatőr, követ el hibákat, de nagyon jó pilóta lesz belőle.


Úgyhogy sokat várok tőlük, Räikkönentől pedig pláne. Nem vagyok biztos benne, hogy elérhető a VB első hely, a második inkább.

2012. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15 ott a pont nálad :)

#16 én is azt remélem, hogy majd beválik a Lotusnak a dupla DRS és így javulni fog a tempójuk az időmérőedzésen, futamon meg alapból nagyon gyorsak.

2012. júl. 31. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!