Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ugye elveszik a kínaiak érmeit?

Ugye elveszik a kínaiak érmeit?

Figyelt kérdés
Pekingbe meg Londonba sz@rásig nyerték magukat érmekkel a ferdeszeműek, ott a tudomány mai állása szerint nem kimutatható teljesítményfokozó szereknek kell lenni a dologban. 2020-ban talán elkezdik a most leadott mintákat (a pekingit biztos hogy nem, mert haza pálya, minta megsemmisítés, eltussolás stb.) újra elemezni, és szépen sorjába fosztják meg a kis sárgákat az érmeiktől. Szerintetek így lesz?

2012. aug. 8. 08:06
1 2
 1/17 anonim válasza:

Hát én nem tudom, hogy tényleg használnak-e valamit. De az igaz, hogy nagyon sok sportóló közül válogathatnak az olimpiára


Amúgy tegnap a női vizilabda meccsen ugye nem csak én éreztem úgy, hogy a bírok kicsit ellenünk fújtak?

2012. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csak te érezted úgy, h ott fogadjon meg az egész banda, ahol van.
2012. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Szoondiii ***** válasza:
81%

kicsit rasszisták vagyunk ma reggel?

minden élsportoló doppingol, ha meg nem akkor nem nyer. erről szól a versenysport. ezért vennék el az érmeket?

2012. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

csak vanank tiltott doppingszerek.

Engem teganpa koreai birkozó húzott fel, Lőrinczcel, meg nem értem, hogy lehetett egyből hason, addig simán nyer időt, befeszíteni magát, aztán erőlködhet szerencsétlen másik, ahogy akar...

Nah mindegy, így is jobban állunk érmek tektintetében, mint 4 éve

2012. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Több tízezer mintát vizsgálnak így is évente, nrm gondolod, hogy majd előveszik a régi mintákat is vizsgálgatni.
2012. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szoondiii ***** válasza:

minden dopping szer tilott lehetne.. de a sport arról szól, hogy mindenképp győzni kell. az emberi test határait pedig gyógyszerekkel lehet tágítani, persze megfelelő egészségkárosodásért cserébe.

a magyaroknak kevésbé van pénzük az új és eddig be nem tiltott szerekre, a gazdagabbaknak olyan lehetőségeik vannak amik vagy jobbak, vagy még nem tiltottak (mint a drog piacon, van egy tiltólista, pár molekulával eltérő anyag még "legális", elvileg)

2012. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
56%
Arra nem gondoltál még, hogy nem azért nyertek, mert csaltak, hanem mert keményebben dolgoztak a sikerért?
2012. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Pityeeesz ***** válasza:
Mindenki használ doppingot. Élsport dopping nélkül nincs Azért arra az apróságra felhívnám a figyelmedet hogy 10-ből 2 esetben magyarok követnek el doppingvétséget, szóval lehet hogy mi is ráfáznánk ha 10 év múlva újraelemezgetnék a mintákat.
2012. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

azért egy kicsit az is érdekes,hogy a 16 éves "húgyos" leányzó jobb 50 métert úszott,mint az azonos úszásnemben a férfi,aki már többször megnyerte azt a számot (nem jut eszembe h melyik úszás,nem akarok hülyeséget írni) valami biztos lesz a vérében vagy a vizeletében.ami tiltott vagy az lesz a jövőben.

a korábban leadott mintákat is ellenőrzik,az egyik magyar atléta azért nem indulhatott el,mert asszem 2004-ben leadott mintájával nem volt rendbe valami.e

2012. aug. 8. 12:27
 10/17 A kérdező kommentje:

400 vegyesen volt,az utolsó hossz:

Rayen Lochte: 29:10

Je Siven: 28.93

Azért furcsa.....nagyon

2012. aug. 8. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!