Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ugye elveszik a kínaiak érmeit?

Ugye elveszik a kínaiak érmeit?

Figyelt kérdés
Pekingbe meg Londonba sz@rásig nyerték magukat érmekkel a ferdeszeműek, ott a tudomány mai állása szerint nem kimutatható teljesítményfokozó szereknek kell lenni a dologban. 2020-ban talán elkezdik a most leadott mintákat (a pekingit biztos hogy nem, mert haza pálya, minta megsemmisítés, eltussolás stb.) újra elemezni, és szépen sorjába fosztják meg a kis sárgákat az érmeiktől. Szerintetek így lesz?

2012. aug. 8. 08:06
1 2
 11/17 Szoondiii ***** válasza:

leírtuk, hogy minden élsportoló doppingol (tisztelet a kivételnek).

ezért semmi furcsa nincs, ha egy kis génmódosított 16 éves kínai 10 méter magasra felugrik, vagy átszalad a vízen.. ezek a doppinggal járnak. nem tehetségnek nevezném..

2012. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

előbb utóbb úgyis lebuknak,a bicikliseknél is nagyon sokszor előfordult,h elvették tőluk a győzelmet sok-sok év után,mert tiltott szert találtak a mintájában.

meg az is bosszantó dolog,h ha már nem tud szerencsétlen hugyozni,(nincs bizonyíték rá,hogy illegális teljesítmény fokozót használt) azért fosztják meg az érmétől,az agyon doppingolt,génmanipulált,kiborg kínaiak meg dörzsölik a tenyerük,hogy sz@rrá verik a világot.

népességből adódóan az indiaiak is lehetnének az elsők közt,ehez képes a rákba sincsenek hozzájuk képest.

2012. aug. 8. 13:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki nemrég kiírt egy kérdést szintén a kínaik ellen ?:D ugyan ez volt benne kb. Ott is leírták már.
2012. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok hülye,h 1 kérdést kétszer is kirakjak (tom h vannak ilyenek,de én nem azok táborát erősítem :) beírtam a keresőbe h kína,és olyanokat hajított hogy kínai okos telefon,hogy mondják kínaiul meg ilyenek.ilyet nem találtam,ha megvan valaki linkelje be,mert kiváncsi vagyok az ottani okfejtésekre is :D
2012. aug. 8. 17:44
 15/17 anonim válasza:
Viszont az is rendkívül furcsa, hogy az amerikai Michael Phelps a vegyes döntő után a következő futamát (kb. a döntőtől 10 perccel) szintén megnyerte... hm... ez már nagyon furcsa...
2012. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimpi..

ez volt az.:)

egyébként engem is nagyon irritál ami az Olimpián zajlik. Csak nem tehetünk ellene semmit. Szinte biztosra merem mondani h csalnak. Tuti ezer olyan szerük van amit nem mutat ki a dopping és Kínának meg Amerikának pusztán

matematikailag is nagyobb az esélye a jó sportolókra mivel rengetegen vannak. a kínai felkészítősről meg ne is beszéljünk. Szóval ezek együtt tekintettel arra hogy már a fél világot kínaiak uralják sajnos nem meglepő. De azért avval elégedett vagyunk hogy a mi kis 10 milliónkkal ennyi aranyat bezsebelünk :)

2012. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Michael Phelps az UFO :D de sok kínai alien :)
2012. aug. 8. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!