Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyennek találtad idén az M1...

Milyennek találtad idén az M1 közvetítését? (F1)

Figyelt kérdés

Az én meglátásom szerint:

Igaz, hogy tanulóév volt, de szerintem nem ütötte meg az RTL-s szintet. Nem értem, hogy két ember hogyan juthat szóhoz élőadásban (műsorvezető és Mezei Dániel). A Hungaroringen a pálya meletti "tákolmányt" azt feleslegesnek tartottam, tudom, hogy igyekeztek meg minden, de szerintem a paddock meletti kialakítás jobb lett volna. Mezei pedig nem rossz kommentátor, csak nem való az F1-hez. Szerintem a Brazil GP-n bakizott a legtöbbet. Az M1 becsületét talán a normálisabb fele (Szabó Róbert, Wéber Gábor, Szujó Zoltán) mentette meg. Wéber türelmét csodáltam a legjobban.

Szerintem így lenne jobb:

Mezei Dánielt és a műsorvezetőt eltávolítani az F1 közvetítésektől.

Műsorvezetőnek Héder Barnát választanám. Szujó Zoltánt és Palik Lászlót a kommentátori székbe (tudom, kicsit furcsa páros lenne, nehéz lenne Palikot újra kommentátori székbe ültetni. Wéber Gábort azért nem írtam, mert tudtom szerint jövőre teljes szezont húz le a WTCC-ben. Közvetíteném élőben mind a három szabadedzést élőben.


Szerintetek?

Milyen volt idén a közvetítés? Szerintetek jobb lenne, ha úgy folytatódna az F1 közvetítés, ahogy leírtam?


Szerintem nem volt rossz, de lehetett volna jobb is, ennél azért többet vártam.

5/10-re értékelem az idei produkciót!



2012. dec. 1. 21:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszú leírásért!
2012. dec. 1. 21:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a retek klubnál sokkal jobb lesz az M1, de pár verseny után már el kezdett hiányozni. A Czollnerrel nem voltak ennyire unalmasak a versenyek, hiába szidta mindenki. A legjobb páros szerintem a Palik-Czollner volt.
2012. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy fokkal jobb az RTL-nél de sajnos így is kritikán aluli...van egy hozzánemértő béna kommentátor meg egy hozzáértő de elég erősen részrehajló kommentátor. Műsorvezető még elmegy de nagyjából az egész stábból csak Szujó jó.
2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel, hogy a Forma-1-es média környékén is van egy jól kiépített "érdekkör". Mindent elmond a felhozatalról, hogy az M1 szinte átigazolta az összes személyt az RTL-től. Czollner nevetségesen gyenge volt. Szóval kár róla beszélni. Wéber ért hozzá, viszont annyira unalmasan adja elő az egészet, hogy semmi izgalom nincs benne. Mezei pedig azért közvetít, mert ő az M1 szerződtetett kommentátora. Így nem kell mást fizetni, ért is hozzá valamennyire és irányítható.


És persze nem szabad elfelejteni, hogy a közvetítéseknél nem elsősorban a szakmai hozzáértés a fontos (SAJNOS!). Hanem a nézettség a lényeg. Ezért ültették be azt a buta nőt a stúdióba (hozzáteszem, ez egy nemzetközi trend, külföldön is így csinálják). A stúdióban beszélgetnek a semmiről 30 percig. Ezért sokszor bevágnak bulvár híreket, érdekességeket.


Palik valóban pótolhatatlan, de ő már biztosan nem lesz kommentátor.


Az M1 ezt fogja erőltetni. Ha konkrétan a szakma lenne előtérben, akkor beültetnének egy profi kommentátort, mellé egy volt F1-es versenyzőt vagy sportújságírót...a stúdióban pedig ülhetne 2 szakértő, valamint egy érdekes, merész műsorvezető. Csak lehet, hogy akkor a kutyát nem érdekelné az egész, mert senki nem értené miről beszélnek.


Mi azt hisszük, hogy amatőr ez a dolog...De ez ki van találva, hogy ki és miért ül ott a stúdióban. Le van ez rendezve és zsírozva.

2012. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Czollner lehet, hogy gyenge, de legalább lehetett röhögni, mikor közvetített. A Mezei legalább olyan gyenge és ráadásként még unalmas is.
2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez valami szörnyű volt. Bíztam benne, hogy jobb lesz mint Czollner, de hiába... Palik volt a legjobb, ő is mondott sok hülyeséget de legalább röhögni lehetett rajta. :)
2012. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 El Greco ***** válasza:

Szerintem Héder Barna jó mûsorvezetõ lenne,Szabó Róbert is maradhatna szakértõként.Vendégként válthatná egymást Kis Pál Tamás,Michelisz Norbi,Wéber Gábor,Talmácsi Gábor,és Baumgartner Zsolt.Szujó Zoli maradhatna a posztján,a boxutca magazin is jó,ahogy van.

Kommentátornak meghagynám Mezeit,hátha belejön,mellé javasolnám Czollner Gyulát,vagy Dávid Sándort,vagy esetleg Walter Csabát.

És közvetíteném a szabadedzéseket is.

2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Wébert azért nem nevezném nem hozzáértőnek. Szerintem az egész országban ő ért legjobban az F1-hez. Én beképzeltnek sem látom.
2012. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 10

Formula autókkal nulla tapasztalata van. Eléggé vicces amikor a csekély túraautós tapasztalataival próbál egy f1-es szitut magyarázni. A technikai oldalhoz is annyit ért hogy olvasa Craig Scarborough blogját aztán kalap kabát. Ha meg összefutottál volna vele fórumon facebookon akárhol akkor tudhatnád hogy egy beképzelt majom. Ha valami hülyeségét megcáfolod akkor kb az a válasza hogy neki van igaza mert ő van a tv-ben. Szánalom egy ember.

2012. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!