Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » összetörik az álmom pár bunkó...

összetörik az álmom pár bunkó ember miatt? Kicsit hosszú, de megköszönöm ha elolvasod.

Figyelt kérdés

10éve sportolok nagyon jó eredményekkel. Tavaly nyáron más klubhoz kerültem. mivel iskolát váltottam. Nagyon vártam már:nagyon rendes az edzőm és szeret is engem. A tesóm mivel idősebb már 2éve itt sportol.


Az lenne aproblémám hogy senki nem szól hozzám. Próbálkoztam sok mindennel:közelükbe ülök, követem ugymond őket, de semmi, pedig van aki idősebb és van aki velem egyidős.


Ez nem is lenne olyan nagy gond, hanem ami igazán zavar:nemrég szükségessé vált nekem is a fekvenyomás. Nem egy erős lány vagyok karra, igy fél hónapnyi efféle edzés után most 22.5kgmal nyomok. És szinte MINDIG mindenki kinevet. Nagyon rosszul esik nekem, mert én próbálkozom, edzem. Sokat sirtam már emiatt, mert hihetetlen rossz élmény nap mint nap.

UI:nagy céljaim vannak a sporttal, de emiatt már nincs is kedvem menni edzésre.


Ti mit tennétek ebben az esetben? 15l


2013. jún. 10. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! : D
2013. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
milyen sport amit csinálsz?
2013. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
atlétika
2013. jún. 10. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy folytatnám tovább, ezért nem kellene befejezni, lehet majd idővel (de szinte biztos) hogy befogsz illeszkedni
2013. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ha abban jó vagy akkor nem értem miért nevetnek ki azért mert nem nyomsz fekve annyit mint ők.

az valami degenerált társaság lehet,egyébként a 22,5kiló nem is rossz egy 15éves lánytól.

2013. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt, de sajnos ez ilyen. Én műkorcsolyázok, emlékszem volt olyan, hogy pont utánunk jött egy másik csoport, na nekik az volt a kedvencük, amikor valaki esett akkor kinevették és beszoltak.

Ráadásul minnél jobb vagy annál durvább lesz.

Egyéni sportágban magadra vagy utalva, fontos, hogy megtanuld kizárni a körülötted lévő dolgokat. Neked 100%-ban saját magadra kell koncentrálnod, hogy javulj, edz és fejlődj. Ha nevetnek akkor nevetnek, ne is törödj vele. Majd megunják ha látják, hogy nem érdekel. Örülj a saját sikereidnek és koncántrálj az edzőre és arra, hogy 100% add ki magadból az összes edzésen.

2013. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!