Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki jön a Hungaroringre jövőhét...

Ki jön a Hungaroringre jövőhéten? Családdal vagy barátokkal? Mennyi időre? Kinek szurkolsz? Ki fog nyerni? :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én sajnos a tévében nézem de nagyon szurkolok Vettelnek hogy végre nyerjen Magyarországon! :)
2013. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én is a tévén nézők táborát erősítem majd, és szurkolok Hamiltonnak h meglegyen a 4. hungaroringi futamgyőzelme :)
2013. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én jövök:) És Räikkönennek szurkolok :)
2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mi is Räikkönennek:D Habár győzelemre kevés az esély nálunk,ahhoz kéne egy jó időmérő, de egy dobogót mindig elcsíp itt, szóval remélem ezúttal is meglesz:)

Köszönöm a válaszokat és jó szurkolást:) Azért még jöhetnek válaszok!

2013. júl. 18. 07:40
 5/24 A kérdező kommentje:

Vettelt én is szeretm egyébként, de egy kicsit pihenhetne most, Kiminek is kéne már a győzelem:DDDD

Hamiltonnak egy jó időmérővel nagyon nagy esélye van győzni. Szerintem ő a legesélyesebb!

2013. júl. 18. 07:42
 6/24 anonim ***** válasza:
Én Hamilton-os vagyok, tavaly végre nyert, újra, nagyon érzi a mi pályánkat, remélem ez idén is így lesz!
2013. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Egy Hamilton győzelemmel én is kiegyeznék..nem vagyok Vettel ellenes, sőt, nagyon szeretem, de egy kis izgalmat szeretnék a bajnokságba..szóval Hamilton lopkodhatna egy pár pontot:D
2013. júl. 18. 10:24
 8/24 anonim ***** válasza:
Én se bánnám ha Raikkönen nyerne nálunk de ehhez legalább ott kell lennie a 2.sorban.Akkor van esélye.
2013. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát...remélem nagy hőség lesz, hogy a javukra váljon...inkább akkor én is grill csirke leszek a dombon:DD
2013. júl. 18. 13:29
 10/24 anonim válasza:
Megy valaki akciós "Egyenesen a Hungaroringre" jeggyel? :-)
2013. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!