Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Pastor Maldonado vs Romain...

Pastor Maldonado vs Romain Grosjean? Szerintetek ki a jobb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
most minden pilótát végig fosz kérdezni minden párosítással ? mert akkor tedd fel mind a 231 egy variációt egy kérdésbee
2013. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!
2013. aug. 10. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre egyébként gondoltam én is, hogy egy kérdésbe kéne feltenned. Na, mindegy, ez csak egy tanács, úgy csinálod, ahogy akarod, így csak kevesebb időt venne el tőled is, tőlünk is, és nem nyomná tele a fórumot ilyen ki a jobb kérdésekkel. Az eddigiekre is nagyrészt válaszoltam, erre is válaszolok:


Szerintem Grosjean egy olyan pilóta aki pályától függően teljesít, vannak a kedvenc pályái, ott általában jól megy, és nem is kicsit, de rengetegszer pedig csalódást okoz. Ez nem világbajnoki magatartás, ezért sose lesz belőle az véleményem szerint, ami meg ugye az F1 csúcsa. Így egy gyenge pilótának tarton, be lehet rakni, néha elhoz egy-két helyezést, de semmi extra.


Maldonado viszont ügyes, szerintem jó pilóta válhat belőle, ha működik a vas akkor szép helyezéseket képes elérni. Ott van tavalyról mondjuk a spanyol, az európai, amin igaz végül kiesett, vagy az abu dhabi nagydíj.


Tehát szerintem Maldonado.

2013. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind2 tehetségtelen befizetett hulladék. Csak a roncsoláshoz értének.Grozsan meg egy vicc egy ilyen autóval pontot is alig szerez.Remélem jövőre kiteszik őket a p*csába.
2013. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehetségtelen hulladék? Most komolyan miről beszélsz? A két legtehetségesebb versenyző a kozépmezőnyből + Sutil. Kirúgnád őket és kit vennél fel helyette? Mégtobb Bruno Senna, meg Gutierez kaliberü versenyzőt, ezért van az hogy évről évre unalmasabb a forma 1.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem Grosjean.

Grosjean egy nagyszerű versenyző már tavaly is bizonyitotta, gyonyorű előzéseket csinált, most utóbb is és megbüntették érte, csak hogy Bieber legyen a második. Tavaly Spa után az eltiltása szerintem a forma 1 szégyene volt. Ő egyáltalán nem a pénznek koszonheti hogy ott van. Sokat hibázik az igaz, de nem egy agresszív versenyző, ezt be lehet tudni az amatőrségnek, nem ő az egyetlen, a sokak által istenített Hamilton is csak tavaly nőtt fel igazán. És nagyon rosszat tesz neki ez a sok büntetés, mert már igy is eléggé kioltották belőle a tüzet. És igy Raikkonen árnyékában is sokszor sikerül megvillanjon. Remélem sikeres lesz az f1ben.

Maldonando egészen más ő valóban agresszíven versenyez, igazi latinos temperamentummal. Én azért kedvelem, mert hasonlit a stilusa Montoyához, aki régen az egyik kedvenc volt. Én inkább az ő teljesitményét nevezném hullámzónak, de még ő is bőven fejlődni fog. És a karaktere is szint visz a forma1-be, és lássuk be most nagy szükség van az egyéniségekre.

Ha az lenne a kérdés hogy ki fog szerintem sikeresebb lenni, én Grosjeant mondanám, de szurkolok mindkettőnek.

2013. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Maldonado ebben az évben nem tudott mit mutatni, persze érthető, mert egy ilyen Williams-el nem sokat lehet csinálni, de Bottas-ban többet látok, mint Maldonadoban, ha a tavalyi évét nézzük, akkor sok jó nem jut eszembe, max. az az 1 első hely, azon kívül a zúzások, mert egy olyan Williams-el, mint a tavalyi, jóval többet ki kellett volna hoznia.


Grosjean meg hát... a 20-ból van 5-6 futam, ahol tud valamit mutatni, az összes többin a középmezőnyben kullog. VB sosem lesz, max. 1-2 futamgyőzelem kinézhet belőle.


Kettejük közül Maldonado-t tartom a jobbnak, ő egy jobb autóval talán-talán többet kihozhatna, mint Grosjean a Louts-ból.

2013. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak visszatérne Maldonado...
2020. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!