Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ez milyen teljesít...

Szerintetek ez milyen teljesítmény fekvenyomásban? Ebből mit lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Ma fekvenyomtam 30 kilóval (csak ennyink van itthon), kíváncsi voltam hogy megy. 5x12-t tudtam nyomni a 30 kilóval, még tudtam volna hatodjára belenyomni, de csak 9 körül, a 12 már nem lett volna meg. Szerintetek mennyit tudok kinyomni egyszer (egyetlen egyszer)? És amúgy mennyivel lennék képes szériázni (az kb. 3x 10-12, nem?)? Köszi előre is!
2014. márc. 25. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
12 év alatt nem tanácsos súlyzózni...
2014. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, idén már 16. Honnan veszed hogy 12 vagyok, azért mert nem 90 kilóval nyomok fekve? Na, neked is jó nagy arcod van...
2014. márc. 25. 14:07
 3/13 anonim válasza:
4x8-s szériában nyomd inkább, mivel neked még nem nagyon szabadna intenzívebben kondizni, ha nagyon szeretnél kondizni akkor saját testsúllyal csináld.
2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Először is köszi a normális választ! Igazából én csak egy próbát tettem hogy mennyi sorozatot bírok max.-ba ha mondjuk 12-re teszem ki az ismétlésszámot, sorozatonként. Tehát nem akarok gyúrni, ezt a próbát is inkább csak azért csináltam, mert nemrég kezdtem el a Fegyencedzést, és kíváncsi voltam hogy mennyit bírok most (hogy majd később esetleg összehasonlítsam). Meg arra lennék főleg kíváncsi hogy mi az a súly amit egyszer kitudnék nyomni, de az is érdeklne hogy egy normál széria keretek közt mennyivel tudnék nyomni!
2014. márc. 25. 14:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra hogy mennyit tudnék egyszer kinyomni és arra hogy mennyivel tudnék normál széria keretek közt nyomni, leginkább azért vagyok kíváncsi, mert gondolom ha fejlődők Fegyencedzésbe akkor már kevés lesz ez a 30 kiló, akkor már inkább elmegyek egy konditermebe, vagy vhova és úgy tesztelem le mennyit tudok, ezért is érdekelne, de úgy amúgy is kíváncsi vagyok hogy szerintetek mennyik lehetnek.
2014. márc. 25. 14:26
 6/13 anonim válasza:
Fölösleges ilyenen gondolkoznod, van még időd rendesen. Addig meg fejlődhetsz sokat.
2014. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De ha most nem tudom mennyit tudnék, akkor nem fogom tudni később összehasonlítani, és így nem tudom meg hogy mennyi volt pontosan a fejlődés. Mondjuk tudom hogy nehéz megmondani azt hogy vki mennyi súlyt tud kinyomni egyszer, mert ez tudom hogy nagyon pszichés dolog, de azért egy tippre kíváncsi lennék, a fejlődés kiszámítása miatt is és csak úgy is érdekelne, de azt tudom hogy nem olyan fontos.
2014. márc. 25. 14:31
 8/13 anonim válasza:
De ember, fölösleges most viszonyítást felhozni. Majd ha elkezdesz kondizni, akkor kezd el feljegyezni a dolgokat. Mert ott már intenzívebben kezded el a dolgokat, és sokkal nagyobb lesz a sikerélmény. Olyan dologra próbálsz választ találni ami tök felesleges.
2014. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én soha nem fogok szerintem elkezdeni kondizni, a Fegyencedzés és más saját testsúlyos edzés a szimaptikus, de azt meg most kezdtem ezért érdekel a viszonyítás! Meg úgy nem lehet ezt csak megkérdezni? Tényleg kíváncsi is vagyok, sok oszt. társam pl. azt mondja hogy már gyúr, kíváncsi vagyok mennyire vagyok hozzájuk képest lemaradva ilyen téren, vagy sokuk estében még mennyi előnyöm van.
2014. márc. 25. 14:49
 10/13 anonim válasza:
Akkor meg fölösleges viszonyítást létrehozni, elhiszem, hogy érdekel, de nem kell ezzel törődni főleg, hogy ha Fegyencedzést csinálod.
2014. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!