Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretitek a NASCAR-t?

Szeretitek a NASCAR-t?

Figyelt kérdés

Ha szeretitek akkor ki a kedvenc versenyzőtök és melyik a kedvenc pályátok?

Az én kedvenc versenyzőm Brad Keselowski. A kedvenc pályám pedig Bristol.



2014. júl. 8. 03:10
 1/8 anonim válasza:
pár videót láttam róla. én úgy vagyok az ilyen autósporttal hogy ha nincs autó törés akkor nem izgalmas. de amúgy tetszik lehetne tv ben is közvetíteni úgy talán követném is de nem tudok róla hogy közvetítené valamelyik. az is tetszik benne hogy ki lehet próbálni autót is. nem kevés pénzért de ki lehet.
2014. júl. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kár, h nem közvetítik.

Szeretem a Verdák című animációs filmet, és a kedvencem Villám Mcqueen LOL

2014. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a Digisport adja a versenyeket. Bár én streamen nézem mert nincs Digisportom de ha nektek van akkor nézzetek rá hétvégenként mert minden hétvégén van verseny.
2014. júl. 8. 15:47
 4/8 anonim válasza:
És tényleg. Vasárnap 19:00-22:00 -ig Digi Sport 1 -en lesz. belenézek csak mert elég hosszú.
2014. júl. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szeretem. Amikor amcsiban jártam a kollégák kirángattak egy versenyre Talladegába azóta figyelemmel követem amikor időm engedi. Az én kedvencem Carl Edwards meg a fiatalabbak közül Kyle Larson. A kedvenc pályám Martinsville.
2014. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 Milyen szerencsés vagy hogy eljutottál Talladegába. Nekem valószínű örökre csak egy álom marad eljutni bármelyik NASCAR versenyre. :(
2014. júl. 21. 00:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Jeff Gordon

Kedvenc pályám nemigem van, talán a Charlotte :)

2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc pályám a Daytona és a kedvenc versenyzőm Kyle Busch.
2021. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!