Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ez jó belépőzene...

Szerintetek ez jó belépőzene lenne az első profi MMA meccsemen?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=F_V-ARnPEAw 45 másodperctől kezdődne.
2015. jún. 3. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány mp-t játszanak be?

Mit mond a managered?


Szvsz túl lassú, nincs benne semmi robbanékonyság a 45-60 mpek alapján.

2015. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy lenne, hogy szépen lassan megyünk a ketrechez és amikor belépek akkor halkítják le de addig megy, nincs másodpercre megtervezve.
2015. jún. 3. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt érsz nagyjából a belépéstől a ketrechez.


Pff, te akarsz profi lenni?

2015. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát most ne haragudj de nem hiszem hogy attól lennék jó harcos hogy előre kiszámolom hogy az adott helyszínen hány másodperc alatt érek oda... Majd elindítják a zenét amikor indulok és kinyomják amikor odaérek nem vagyok még világsztár hogy milliárdokat keresek egy meccsel, hogy nemtudom milyen belépő kell nekem.
2015. jún. 3. 11:01
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként erre a zenére is gondoltam https://www.youtube.com/watch?v=BbDy34DuypA

Mert Fedor az egyik legnagyobb példaképem de ez meg olyan koppintós hogy az ő zenéjét nyomom, ez így nem lenne jó ezért nem választom ezt.

2015. jún. 3. 11:04
 6/12 anonim válasza:
2015. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem az én stílusom ez az átlagos embereknek való
2015. jún. 3. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyedit válassz, ne Fedorét vagy valaki másét. Olyat kell választani ami kemény, pörgős vagy olyan legyen mintha az énedből tartalmazna egy darabot.
2015. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam ezért gondoltam erre mert kopizni nem akarok és "mintha az énemből szólna"
2015. jún. 4. 17:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Transformers-es nagyon jó és jó választás lenne. Nem kell feltétlen, hogy pörgős legyen, egy ilyen monumentális, érzelmes zene is teljesen jó. Egyébként tökmindegy, mert Erdei meg arra a gagyi Republic számra vonult be mindig, szóval szerintem annál csak jobbat választhatsz :D.
2015. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!