Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehetne kereslet egy új...

Lehetne kereslet egy új biciklis versenysorozatra, ha tudnék indítani (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap este azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha indítanék egy új stílusú, eddig még szerintem nem létező versenysorozatot kerékpárral. Érdekelne, hogy ez érdekelhetné-e az embereket és mennyibe kerülne egy új sorozat indítása. A sorozatról szándékosan nem adok több információt, csak annyit, hogy szinte bármilyen biciklivel lehetne vele versenyezni és egy országos bajnokságot tervezek.

2015. jún. 8. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Sorozat, mint film, vagy rendezvény? :)
2015. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendezvény, nem tudom mennyire vagy jártas az ilyenben, de sorozat pl. a Forma-1 is. Egy adott futamszámú bajnokságra gondoltam.
2015. jún. 26. 12:47
 3/3 anonim válasza:
Gondoltam, h rendezvény. Nem vagyok jártas az ilyenben. Esetleg, keress fel SC-ket!
2015. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!