Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne kereslet egy testépítő...

Lenne kereslet egy testépítő energiaitalra?

Figyelt kérdés

Üdv.

Gondolkodtam, hogy lenne-e kereslet Testépítő energiaitalra.

Nagy mennyiségű vitaminokat tartalmazna, kevés kalóriát, kevés cukrot.


Kellemesen ellazítana, esetleg még pár extrával.


250ml kieszerelésekben.


Hasonló a Pimp Jusice amerikai sport energiaitalhoz.


Vélemények ? (Természetesen több 10 millió forintból álló befektetés lenne)


2014. ápr. 29. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Lol.

1.A vitaminok nem adnak hirtelen energiat, stimulansok kellenek bele/cukor attol energiaital.

2.Leteznek testepito energiaitalok. Pre workout-nak hivjak oket.

Vagy ha a gatorade es tarsaira gondolsz abbol nem kell mas testepitoknel sem.

2014. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték, reálisak:


A testépítés is egy divat.


Divatokhoz mindig lehet csatolni újabb termékeket.. a testépítés eleve egy fogyasztásorientált hobbi/divat/életmód. Ugyan úgy ahogy a táplálékkiegészítőknek egy nagy piacot jelentenek a testépítők, így elvileg mást is eladhatsz.. ha jól felfuttatod a terméket, mindgy hogy mi.

2014. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Természetesen taurin, aminosavak, koffein ezek alap dolgok :)

Csak érdekes extrákkal. A sportolók vásárolnák inkább, meg a kisegyerekek.


Nem mondta senki, hogy kell csinálni. Csak annak divat a testépítés aki amiatt csinálja, van aki életmódot akar váltani és így érzi jól magát a bőrében egy férfiasabb külső, mint egy gyerek külső, ami nem ér fel semmivel, sőt szégyen.

2014. ápr. 29. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire írod komolyan amiket írsz, de számomra tetszetős humor amit használsz :)


"A sportolók vásárolnák inkább, meg a kisegyerekek." :D


"van aki életmódot akar váltani és így érzi jól magát a bőrében egy férfiasabb külső, mint egy gyerek külső, ami nem ér fel semmivel, sőt szégyen."


Férfiasabb külsőhöz testépítő életmód, edzés szükséges :D


Mert így érzi jól magát valaki xD


Hát, ezt nem tudom vitatni!

2014. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, van aki jól akarja magát érezni a bőrébe és keményen edz. Nem muszály senkinek, szóval nem kell ledivatspórtozni, a kis picakák akik divatból csinálják, még eredményt sem érnek el ;)
2014. ápr. 29. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak nem az XS energiaitalról van szó? Ha szabad megkérdeznem.
2014. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki olyan hatalmas edzésöröm miatt végzi a testépítést, az nem iszik energiaitalt.. nem akarja megvenni a sportra aggatott 'kiegészítőket'.
2014. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jó, úgy látom, nem válaszolsz nekem, de elmondom, mit akartam belőle kihozni. Ismerem az XS-t, 250 ml-t 600 ft-ért vesztegettek minimum, amikor én találkoztam vele. És egy tipikus, nagyon bio meg minden termékekkel arany áron ajtón-kopogós házaló cég árulta őket. Ha ez az, vagy valami hasonló ital, el kell keserítselek, az átlag magyar embert nem fogja túlságosan izgatni, amíg van fillérekért ugyanennyi. Az pedig szintén nem fogja túlságosan érdekelni a többséget, hogy hát ebben nincs cukor meg van benne egy kicsi B-vitamin. Már csak azért sem, mert azt a stimulálóanyagot, vitamint szintén sokkalta olcsóbban meg lehet venni. (Könyörgöm 5-6 ilyen energiaitalból már egy normális vitaminpakkot meg lehet venni, koffeint taurint meg még ennél is többet.) Persze ha felpromózzák, még mindig lesz, aki megveszi, de aki nyíltan lát, az nem, és nem is fogja másoknak javasolni. Egy ilyen mellett még a kóla is esélyesebb, hogy az emberek megveszik.


Ha összekevertem, és teljesen mellélőttem az energiaitalnak, akkor elnézést kérek.

2014. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

... és kb. ez lenne a 5951-egyedik ilyen tápkieg a piacon. Természetesen minden olyanra van kereslet, amit halálra tud valaki reklámozni, mondjuk olyan celeb közreműködésével, akit a tv-én felnevelt nemzedék elfogad.


Aztán, hogy ezt mondjuk testépítő körökben mennyire értékelik ez már más téma.

2014. ápr. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!