Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző végzettséggel...

Személyi edző végzettséggel el tudok helyezkedni Magyarországon? Van erre kereslet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzőtermekben tuti.
2011. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van és nem csak edzőtermekben én is gondolkozok egy megkeresésén Írnál magadról
2011. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de ha utána olvas valaki a neten, az simán megtudhat szerintem mindent, amit akar. esetleg annyi, hogy a személyi eddző pontosan látja az ember testalkatát, és úgy egy picivel jobban tud segíteni, de persze nem ingyen, mint az internet


egyébként milyen tarifáid vannak, mint személyi eddző?

hogy működik ez nálad? megadsz pár tanácsot, azt mondod, hogy 5k?

2011. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha versenyzést abbahagyott,vagy versenyző sikeres neves sportoló vagy,akkor simán megélhetsz belőle.

Ha nem,akkor nehezebb ügy.

Nyerj egy EB-t,vagy szerezz valami hírnevet.

2011. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
idén végzem el (: de ha már meglesz róla a papírom készséggel állok rendelkezésetekre (: 7 évig atletizáltam uh a sportolói múlt megvan (: és országos szinten (:
2011. aug. 13. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nos igy hitelesebb. amugy en ugy tudom, hogy sokan vannak, es nem erne meg sportoloi mult nelkul (en pl. harcmuvesz vagyok, nem hangzana rosszul ez, de pont ami Neked 7 eves verseny mult, az nekem eselytelen) :D
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!