Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig lehet elkezdeni sportolni? Főleg sportolók véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy az egészséges életért, mert ahhoz sosincs késő, ez evidens. Engem a versenyszerű sportolás érdekelne. 23 éves srác vagyok, és az utóbbi időben kezdett érdekelni komolyabban a sport. Mielőtt ezzel támadna bárki: pont azért teszem fel a kérdést, mert tudom, hogy mennyi munka egy ilyen élet. Rengeteg edzés, lemondás stb, és pont innen fakad a kérdésem. Mivel 30-35 éves emberek még sportolnak versenyszerűen, szerintetek érdemes komolyabban elkezdeni foglalkozni valamilyen sporttal? Nyilván, aki olimpiára megy, ő gyerekkora óta űzi a sportot, mert egy olyan sportkarriert, erőnlétet stb nem lehet 5-10 év alatt felépíteni. Mit javasoltok? A hobbiszintnél komolyabb sportolásnak ebben a korban már nincs sok értelme? (Nulláról kezdeném. Anno kiskamasz koromban úsztam, de versenyekre nem jártam, plusz nem is az a sportág érdekelne.)

2015. júl. 8. 20:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Elkezdted?
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!