Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeresen sportolok, de...

Rendszeresen sportolok, de mégis sovány vagyok,56kg, és 176cm. Szeretnék elkezdeni kondizni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szall sportolok, nagyjából jó erőlétben is vagyok, de mégis sovány vagyok. 16/F. Szeretnék elkezdeni konditerembe járni, és ebben szeretnék segítséget kérni, hogy pl tudnátok e ajánlani vmi edzéstervet, (pl minden hétköznap, vagy 2 naponta) meg hogy milyen kajákat egyek mellete, vagy hogy érdemes e már elkezdeni tömegnövelőt szedni, ha igen mit ajánlatok. Nagy segítség lenne, Kösz
2010. szept. 18. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

wooow... mintha én írtam volnaXD


de tényleg

2010. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szokásos kérdés. Én is tavaly (17 évesen) kezdtem kondizni.ajánlom a heti 3 edzést: hétfö-mell, tricepsz, szerda-hát, bicepsz péntek-váll emellé ha tudsz egy lábedzést iktass be az is fontos. ne szedj tömegnövelőt, én egy év alatt 10 kilót felszedtem, a táplálkozás fontosabb, ha az beállt mehet a tömegnövelő. amugy meg bodybuilder.hu minden itt van
2010. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!