Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csonthártya gyulladás!? 10nap...

Csonthártya gyulladás!? 10nap múlva verseny.

Figyelt kérdés
10 nap múlva verseny 3200méteren ,és most hogy jobban megerőltetem magam,elkezdett fájni sípcsontom,és mellette, utána olvasgattam és arra következtetek ,hogy talán csonthártya gyulladás.de semmmiképp nem szeretnék pihenni a futással,muszáj edzenem!!!!!!!!!!!. esetleg valami tanácsot tudnátok adni??!

2016. jan. 9. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az, hogy pihenjél, és ha ez kevés, akkor hagyd ki a versenyt. Megsérültél, ilyenkor ez a teendő. A B terv, hogy úgy csinálsz, mintha nem lenne bajod, ráedzel, még jobban tönkreteszed, a versenyen talán már rajthoz sem tudsz állni, vagy pocsék eredményt érsz el, és hosszú időre hazavágod magad.Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, hanem valami varázsigét vagy csodaport, amitől egy csapásra elmúlik a gyulladásod, de nincs ilyen. Ebbe a helyzetbe kerültél, most már benne vagy, ez van. A jel valóban csonthártyagyulladásra utalhat, persze nem tuti, de mindenképp a pihentetés a megoldás. És talán akkor még el tudsz indulni a versenyen, ha addig keményen pihensz, borogatsz, teszel rá gyulladáscsökkentő krémet, és csak a verseny előtt 1-2 nappal csinálsz egy átmozgató futást, ahol látod, mi a helyzet. Csak figyeld a sporthíreket, a legnagyobbak is kihagynak versenyt sérülés miatt, edzést meg pláne!

Azt az egyet gondold át, hogy ezen az egy versenyen akarsz-e futni vagy utána még nagyon soká. Jobbulást!

2016. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el dokihoz, az add pontos diagnózist. Ha meg ki kell hagyni egy versenyt na bumm, nincs olyan sportoló aki ne járt volna így.

A legfontosabb, hogy kezelve legyen, inkább 2 hét pihenés, mint egy év kihagyás.

2016. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos semmiképp nem hagyhatom ki, sem a versenyt sem az edzést! idáig keményen küzdöttem, továbbra is muszáj lesz. Nagyon Sokat jelent számomra ez a verseny. Javitanom kell még az időmön. Erősödnöm kell, főként fejben!
2016. jan. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!