Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nektek nincsen olyan erzésetek...

Nektek nincsen olyan erzésetek Rosberg Vb címe olyan mint James Hunt címe?

Figyelt kérdés
Csak mert idén Hamiltonnak nagyon sok problémája volt és Rosberg ezt kihasználva lett bajnok! Ugyan ez Hunt címével: Laudának volt a balesete ami után 2 versenyt ki kellet hagyni és ezzel Hunt sokat visszahozott! Rosberg fan vagyok és szerintem ennek ellenére azért megérdemelte a címet!
2016. dec. 1. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért Hamiltonnak nem kellett versenyeket kihagyni, és Rosberg szinte végig vezette a bajnokságot. Én azt mondom, hogy utólag ezt így nehéz kiszámolni, Hamilton nyílván pechesebb volt, de ha ő van egy pici előnyben, akkor lehet Rosberg nem biztonsági autózva jön be a 2. helyeken az utolsó futamok során, hanem többször meg is veri. Szerintem idén voltak teljesítmény szempontjából a legközelebb egymáshoz, Rosberg egyébként se kiugróan gyengébb. Én azt mondom, hogy Hamilton túl nagyképű volt, és addig h*lyéskedett, amíg sikerült elszórakoznia a címet, nem lehet az utolsó 5-6 futamon visszahozni egy 21 futamból álló idényt. Lehet sikerült volna neki, de most még a szerencse is Rosberg mellé pártolt, engem személy szerint sokkal inkább zavarna, ha így nyer néhány ponttal Hamilton. Egyébként ez reális 2/3, 1/3, arány nagyjából pont ennyivel jobb Hamilton. Futamok során is (nem számoltam ki), de kb. 15-ből 10-et talán megnyer Hamilton, technikai problémák nélkül (és ha odafigyel kicsit), Rosberg pedig 5-öt. Csak sajnos, ha minden évben ez megy, akkor Rosberg mindig lemarad 50-60 ponttal, ugye, ezért nem igazságos az élet, mert a vb címbe lehet 10-0, vagy 9-1 arány jönne ki. Persze a sport nem erről szól, de szerintem Rosbergnek ez így kijárt idén, az eddig letett teljesítménye alapján, és idén szinte tényleg egálban voltak, volt amikor Rosbergnek volt jobb sorozata, majd Hamiltonnak, Hamiltont kicsit több pech érte, de nem volt olyan számottevő azért, manapság már nem az van, hogy megáll minden 2. futamon a motor, ennyit pedig szép ha az élet belejátszik. Hamiltont utolérte a mentalitása és ez így van jól, örülök, hogy most kapott egy pofont. Rosberg pedig saját erőből nyerte meg, sokkal inkább, mint Hamilton 2008-ba, azt az évet még annyira se érdemelte meg, mint az ideit érdemelte volna.
2016. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a párhuzam járt a fejemben, de nem azért, amit te írtál, hanem azért, mert a VB cím megszerzése után őt sem érdekelte már az F1 - sajnos.
2016. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GMPazsa válasza:
Annyit mondok hogy kijárt már neki.
2016. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!