Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miert szomorú Cas, a Twist...

Gömb3 kérdése:

Miert szomorú Cas, a Twist and shout-ban a tengerparton?

Figyelt kérdés

Most olvasom másodszorra a Twist and Shout cimű Destiel fanfiction-t es ott tartok hogy a tenger parton vannak, mikor Dean-t még nem soroztak be a katonasagba. De miért szomoru az a rész? Ott tök boldogaknak kellene lenniük, hisz együtt vannak, egyedül, nyaralnak, és mégis az egész fejezetnek olyan lehangolo, keserű hangulata van.

(Vagy lehet hogy csak azert érzem szomorunak mert már olvastam és tudom hogy a vége szomoru lesz?)


Ti mit gondoltok? :)



2017. jan. 31. 18:22
 1/1 misshutcherson válasza:

Hogy rosszul erezd magad😂😂


Egyebkent valoszinuleg foreshadowing, hiszen a tenger/tengerpart mindig szurkes, es lehangolo.


Egyebkent te hogy birod ujraolvasni??? En az elso olvasasnal is majdnem meghaltam

2017. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!