Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony vagyok! Képtelen...

Nagyon vékony vagyok! Képtelen vagyok hízni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok,35 Kiló:( nem tudok egy kiló zsírt se felszedni! Eszek sokat,de nem használ:( tönegnövelőn is "gondolkoztam" de ahhoz biztos nem nyúlok:-( van valamilyen megoldás hogy hízzak?

2016. aug. 23. 00:14
1 2
 1/19 ndm ***** válasza:
100%
Úristen, magasságod? Egyébként az alap mindenkinek, hogy eddz és egyél sok tiszta kaját. de ha 35 kiló vagy, inkább ehetsz szemetet is, csak egyél valamit, jézusom..
2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben vagyok, igaz, nekem lehet valami gond is odabe, mert állandóan megy a hasam.

Azt javaslom, élj csak szemét kajákon, ami közismerten hizlal! Csokoládé, sütemény, torta, Super Size menű, egyél sok zsíros húst, csömböléket, és kb. minden olyasmit, ami hizlal.

Egy kivizsgálást is jó ötletnek tartok, ugyanis ha huzamosabb ideig hizlaló kajákat eszel és nem hízol, ott valami cink lesz.

2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet egy dietetikus segíthetne.
2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
93%
Nem mindegy mit eszel, az a baj. Sok csirkehus, rizs, zoldseg, gyumolcs...ezek kellenek, amugy keress ra a neten arra, hogy roboralo etrend! Es a tomegnovelot felejtsd el! Bocsi de a korod miatt foleg. Meg boven fejlodik a tested! Kitartas!!
2016. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend és saját testsúlyos edzés. A korodra való tekintettel a súlyzós edzés még nem ajánlott. Az előbb említett kifejezéseket beírva googlebe pedig találsz nagyon sok írást a témáról, olvass el párat és sima ügy lesz.
2016. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

És ne egyél szemét kajákat, mert azoknak a tápértéke nulla, csak jól eltelítenek. Olvasd el ezt is:

[link]

2016. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a linkeket megnézem:) magasságot pontosan nem tudok 160 cm kb:(
2016. aug. 23. 00:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán ihatsz tömegnövelőt, az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle. Nézz valami ilyet: scitec jumbo bármelyik, scitec volumass, Bio tech bármelyik tömegnövelője. Ezekből napi kettőt is ihatsz, vagy hármat. Plusz egy napi 200-300 gramm rízs (nyersen mérve). Ettől hízni fogsz ;)
2016. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. aug. 23. 12:01
 10/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem kell semmiféle tömegnövelő, mert cukor van benne. Az meg neked nem kell, inkább minőségi szénhidrát kell. Rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér...
2016. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!