Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szomorú lennél ha idén nyáron...

Szomorú lennél ha idén nyáron nem tudnál a tengerparton 1-2 hetet nyaralni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már évek óita nem voltam tengerparton.

tavaly terhes voltam, idén meg a párom munkát váltott, fél évig nem vehet ki szabit.


Lehet elmegyünk törökbe októberben, de igen szomorú vagyok.

Habár 2 éve karib tengeren voltunk, akkor is elötte 2 évig sehol külömbözö munka problémák miatt.


de azért megyünk hosszú hétvégézni nagyon sokat.

2011. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam, kedden (7-én) indultam haza. Jövőre spanyolba szeretnék menni.
2011. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. De vannak fontossági sorrendek. Tavaly 2x voltunk külföldön. De idén fontosabb hogy a házat rendbe rakjuk kívűlről, mert azt egész évben nézem.( belül már kész).

Augusztusban 1 hét Balcsi, és ha minden összejön akkor októberben 3 nap Olaszország.de ha idén nem lesz Olaszország akkor jövőre.

2011. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen...gyerekkorom óta minden nyáron nyaraltunk 2 hetet Görögországban, de utóbbi 5 évben csak 2x voltam tengernél, idén se tudunk menni sajnos, barátom és én is egyetemisták vagyunk, szakdogát írunk és szakmai gyakorlatra megyünk, sajnos nem fér bele az időbe 2 hét nyaralás, meg a pénzt is inkább másra tesszük félre.

Azért remélem 1-2 hétvégén el tudunk menni strandra a haverokkal, vagy Balcsira egyet fürdeni.

2011. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, az lennék, mert már nagyon beleéltem magam, de szerencsére megyek.
2011. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szomorú is vagyok, de sajna idén nem jön össze mert házat építünk. na de az is jó móka. és megyünk egy rövidebb hazai nyaralásra. az is jóóóó
2011. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon szomorú lennék és dühös :S..de szerencsére augustusra már le is foglaltuk az utat:)
2011. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék szomrú, már voltam idén néhány napot a tengerparton, és nem lenne hiányérzetem, ha nem mennék többször.

Én jobb szeretem a tópartokat, mint a Balcsi vagy a Bodeni-tó...legalább nem sós. És zöldebb a környezet.

2011. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennék szomorú ha nem mehetnék nyaralni, vagy külföldre, de Prágába megyünk, így nem vagyok kibukva.
2011. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!