Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért leszek ok nélkül szomorú?

Miért leszek ok nélkül szomorú?

Figyelt kérdés

Tizennégy éves lány vagyok, általában kedves, aranyos és nyílt vagyok, de estére mindig elmegy a kedvem még az élettől is. Napi rendszerességgel sírok, van úgy, hogy csak egy zeneszámot hallgatok, görcsbe szorul a torkom és csak sírok... Nem tudok mit kezdeni magammal. Próbáltam már máshogy "kiélni" magamból ezt a hirtelen hangulatváltozást de semmi sem segít. Pár hete elkezdtem vagdosni magam, és megijeszt, hogy abszolút semmit sem érzek közben. Egy kis fájdalmat, de az semmi, viszont nagyon lenyugtat, de a letörtségem megmarad. Egyébként semmit sem lehet rajtam észere venni, ( a vágásokon kívül) ezért nem is veszi észre rajtam senki a változást. Társaságban nevetek, viccelődök, szórakozok, de estére egy köpedelem leszek. Kb. azóta vagyok ilyen, mióta, a fiú akibe beleszerelmesedtem, megmondta hogy nem kellek neki... Nem nevezném ezt szerelmi csalódásnak, hisz egyoldalú volt. Szóval nem tudom mi van velem, de szégyenlem, hogy fizikailag bántalmazom magam, ezzel is szeretnék leállni, de annyira jólesik és lenyugtat :(

Nem tudom mit tegyek, nagyon zavar ez az állapot.... Két-három hónapja tarthat, egyedül az egyik barátnőm vette észre, hogy valami nem stimmel, de ő is ilyen mint amit leírtam, szóval nem verte nagy dobra.



2015. márc. 10. 22:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem a sport, mozgás kategóriába szántam...
2015. márc. 10. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

esténként kezdj el addig guggolni fekvőtámaszozni stb,amíg már fájnak az izmaid.

hasonló elégtételt fogsz érezni,mint a pengézésel,csak ezzel nem csúfítod el magad.

a fegyencedzésre keress rá.

arra alapul ami te problémád is.

a rabok unatkoznak és kínjukban egész nap edzenek.

multivitamint is kezd el szedni és d3 vitamint is.

2015. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:

Igen, én is azt tudom javasolni, mint Korbács :)


Vagy iratkozz be edzésre, pl. táncra, aerobicra, kettlebellre stb.

Esetleg vegyél egy ugrókötelet.

A mozgás boldogság hormonokat szabadít fel benned és célt add az életednek :)

A csoportban végzet mozgás vidámságot hozz majd az életedbe, elűzi a rossz kedvet, új barátokra találsz:)


A vagdosást abba fogod hagyni, mert a mozgás hatására kellőképpen fájni fognak az izmaid!


Hajrá!


(Sport/mozgás témakörben a kérdés)

2015. márc. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Napi másfél órát edzek, tényleg jobban érzem magam, de nem segít! Nem múlik el ez a "semmilyen" kedv. :(
2015. márc. 11. 14:42
 5/8 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Sőt... szinte ugyanígy. Annyi idős vagyok, mint te. Azt mondják ez az érzés "korral jár". Sok ismerősöm is ugyanígy érez. Én ilyenkor mindig azzal próbálom nyugtatgatni magam, hogy lesz ennél rosszabb is, és, ha ezeket a dolgokat, fájdalmakat, bánatot nem élem túl, akkor mi lesz velem később.?! Próbálj társaságban lenni sokat, este meg olvass, mert akkor elképzeled a történetet, de, ha pl. zenét hallgatsz, akkor meg közben kattog az agyad, és az nem a legjobb. A fiún már sikerült túllépned?
2015. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fájdalmat élvezed vagy csak azért vagdosod magad, mert úgy hallottad, hogy ez a megoldás?
2015. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerült leállnom a vagdosással, már csak egészen ritkán nyúlok a pengéhez, mert rájöttem, hogy ez nem megoldás, csak egy eszköz, amivel távol tartom magam az igazi megoldástól.

A fiú már egyáltalán nem érdekel, már csak szánalmat vált ki belőlem.

És igen, élveztem a fájdalmat.

2015. jún. 27. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi az igazi megoldás?
2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!