Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért zsibbad el futás közben...

Miért zsibbad el futás közben a jobb mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Ha hosszabb távokat futok, akkor ilyen enyhébb hidegrázást érzek ezen a területen, de csak jobboldalt. Nem is arról van szó, hogy fájdalmas lenne, max csak egy kicsit zavaró, de nem értem hogy ez miért van?


A kérdés egyébként nem trollkodás, tényleg ez van :) Szerintetek ez jelent valami bajt? Menjek vele orvoshoz?


Köszönöm szépen!



2017. jún. 9. 11:35
 1/2 anonim válasza:
Lehet,buta kérdés, de nem lehet ott valami a ruhádon, ruháddal,ami zavaró: pl.szűkebb ott, varrás van ott, betoldás, más anyag stb. Ha ezek - vagy bármi külső behatás - kilőve, és belülről jön, menj orvoshoz.
2017. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akinek érzékeny a bőre, annál előfordulha, hogy futásnál a mozgó póló könnyen kidörzsöli. Én is volt már, hogy csak azt vettem észre, hogy két foltban véres a pólóm.


Próbáld meg leragasztani előtte leukoplaszttal, én azt szoktam, segít.

2017. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!