Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A biciklizés vagy a futás a...

A biciklizés vagy a futás a jobb mozgás szempontjából? Melyik hasznosabb?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Futás:

+olcsó

+mindenki tudja csinálni

+esőben sem olyan szar megázni

-lassú

-térdre károsabb, ha nem jól csinálod


Biciklizés:

+gyors

+nagy távot lehet bejárni vele

+simán közlekedni is tudsz vele(, míg futva nem nagyon mész melóba)

-drága

-esőben nagyon szar

-szélben nagyon szar

-idővel mégdrágább


Én a bringázást választanám, választottam. A futást is kipróbáltam, de nem tetszett, hogy olyan lassú, rövid és mindig rámjött közben-utána a szarás.

2017. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első leírt mindent.

Én is bringázom, de télen futni szoktam.

A bringa a mindenem, de tényleg sokkal drágább.

Jobb, hogy nem csak a megszokott köröket lehet menni pl. a városban, hanem el lehet menni 100km-t is gond nélkül, ha beleszoksz.

2017. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
futás szerintem, a bicikli a lábadat mozgatja meg, a futás azért ha jól csinálod az ugy szétizzaszt hogy na :'D
2017. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igen utolsó, te jó okos vagy.

Bringa nem izzaszt meg?

Csinálj pár intervallt, aztán beszarsz, de elég csak hosszabb ideig nyélen menni. Én még télen is simán leizzadok.

2017. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem bringát, inádom de csak hobbira. Télen elkezdtem futni, nem akartam abbahagyni mégsem voltam mar 2 hónapja, mert itt a bringás idö. De pl pont ma fogok kimenni futni, mert elég nagy szél van, és igy tervezem, ha rossz az idö vagy sokáig melozom akkor nem bringa hanem futás lesz.


Ha van rá lehetöséged mindkettö, van h bringával megyek futni, mert 2 km-re van a pálya, és tudok ott is körözni.

Figyáshoz mindenképp a futás kell.

2017. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!